Telefon

Re: Telefon

Postprzez piotera » Śro Cze 20, 2018 10:40 pm

Ja od roku używam iphone se 64gb kupiony w euro i jest to jak do tej pory najlepszy telefon jaki miałam. Jestem z niego strasznie zadowolona, bo zaliczył już dwa upadki i wyszedł z tego bez szwanku ;) Do tego nie był drogi
piotera

Dołączenie: Nie Gru 27, 2015 1:13 pm

Postprzez targi » Śro Lip 11, 2018 9:07 am

Ja polecam porównać kilka modeli przez jakąś porównywarkę typu Komórkomat czy inną. Modeli telefonów jest na prawdę sporo i wybór nie łatwy. A model modelowi nie równy i przy szczegółowym porównaniu widać różnice jak np. pamięć czy pojemność baterii.
targi

Dołączenie: Sob Paź 08, 2016 6:34 pm

Postprzez haerk21 » Śro Lip 18, 2018 6:03 pm

Chciałbym Wam polecic bardzo interesujacą strone, https://www.i-mobi.pl/jak-namierzyc-tel ... lasciciela . Poprzez kilka prostych krokow, rejestracje oraz opłacenie konta, mozecie namierzac numer telefonu, ktory wybierzecie. Jest to strona , ktora moze sie niektorym rodzciom i nie tylko naprawde przydac. Polecam serdecznie.
haerk21

Dołączenie: Pon Sie 21, 2017 11:52 am

Postprzez lubominka » Czw Sie 09, 2018 12:35 pm

Ja brałam z Inei i jestem zadowolona jak nie jestes pewna to zajrzyj tutaj [url]panwybierak.pl/dostawcy[/url] i sprawdz jaki będzie zasięg ich usług wTwoim budynku żebys się potem nie rozczarfowała że zrywa połaczenia lub ciezko gdzies sie dodzwonić, według mnie maja dobra oferte i przede wszystkim tanią
lubominka

Dołączenie: Pon Lut 15, 2016 1:10 pm

Poprzednia

Powróć do Komputery / Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość