Depilacja bikini

Re: Depilacja bikini

Postprzez Jollaa » Sob Lut 10, 2018 5:53 pm

Z tego co wiem to co kilka lat trzeba taki zabieg powtarzać
Jollaa

Dołączenie: Sob Lut 10, 2018 5:50 pm

Postprzez alisa » Nie Lut 11, 2018 4:58 pm

Niestety w żadnym rodzaju depilacji nie ma gwarancji na długotrwały efekt..wszystko zależy od Twojego ciała..
alisa

Dołączenie: Nie Lut 11, 2018 4:55 pm

Postprzez merech » Nie Lut 11, 2018 6:15 pm

Mi kuzynka mówiła że wystarczy pójść do gabinetu na kilka sesji i owłosienie zniknie nawet na 10 lat, potem pokaże się tylko miejscowo, ile w tym prawdy?
merech

Dołączenie: Nie Lut 11, 2018 6:12 pm

Postprzez anelo » Nie Lut 11, 2018 6:40 pm

Co kilka lat trzeba taki zabieg powtarzać, ale moja dziewczyna mówiła, ze wcale nie boli tak jak inne kobietki to opisuja :)
anelo

Dołączenie: Nie Lut 11, 2018 6:37 pm

Postprzez EmmiliaF » Pon Kwi 02, 2018 5:39 pm

Ja bym chyba zaczynała od depilacji nóg. Bikini chyba będzie bardziej bolesne :D Ale w sumie bikini chyba jest wygodniejsze na lato. Jak już wybieracie się jednak na taką depilacje to polecam wybieranie sparwdzonych salonów kosmetycznych. W takich miejscach jak http://ecoclinic.com.pl pracują na nowoczesnym sprzęcie co jest bardzo ważną kwestią.
EmmiliaF

Dołączenie: Nie Paź 29, 2017 9:53 am

Postprzez nukat » Pon Kwi 23, 2018 9:50 am

Hej, czy depilacja laserem jest skuteczna jeżeli chodzi o okolice bikini? Pytam, bo chcę właśnie się zapisać na depilacja gdańsk i nie jestem do końca pewna czy warto. Co wy o tym sądzicie? Jak często korzystacie z takich zabiegów? Będę wdzięwczna za pomoc
nukat

Dołączenie: Sob Kwi 21, 2018 12:36 pm

Postprzez eryczka » Pon Kwi 23, 2018 10:54 am

Wydaje mi się, że efektu na lata nie da się uzyskać..
eryczka

Dołączenie: Pon Kwi 23, 2018 10:37 am

Postprzez myrynda » Czw Cze 14, 2018 8:39 am

No cóż...to jest troszkę problem dziwny i nie wiem całkiem czy powinnam tutaj zadawać takie pytania...a wiec..kiedy zakładam strój kąpielowy widać mi odstające włoski kolo intymnej części ciała..gole sobie te włosy ale one bardzo szybko odrastają i robią się coraz to twardsze co mam robić?? czy najlepszym rozwiązaniem będzie depilacja bikini Warszawa salon Body Bar ? Koleżanka poleciła mi ich usługi, a ja trochę się wstydzę.
myrynda

Dołączenie: Wto Sie 08, 2017 6:25 pm

Postprzez milkaa » Pon Cze 18, 2018 5:04 pm

Izas temu zdecydowałam się w końcu na depilację laserową okolic bikini i nie żałuję :) Regularnie chodzę do wrocławskiego salonu COCO-TIME https://cocotime.versum.com/. Świetna atmosfera, ciekawe zabiegi i bardzo profesjonalna obsługa klienta. Zawsze można liczyć na fachową poradę.
milkaa

Dołączenie: Pią Sty 26, 2018 7:01 pm

Poprzednia

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości