poszukiwane miejsce na wesele

Re: poszukiwane miejsce na wesele

Postprzez Asmera » Sob Mar 31, 2018 10:21 am

Ja również szukam jakiegoś ciekawego miejsca. Interesują mnie sale weselne opole więc jeśli ktoś jest z tamtych okolic to będę wam wdzięczna za polecenie jakiejś na prawdę dobrej sali :) Z góry wielkie dzięki za waszą pomoc
Asmera

Dołączenie: Sob Mar 31, 2018 10:20 am

Postprzez Maciek90 » Sob Mar 31, 2018 2:24 pm

Zawsze pytam o zdanie rodziny w tych sprawach. Często są w stanie doradzić coś dobrego.
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia
Awatar użytkownika
Maciek90

Dołączenie: Nie Mar 25, 2018 8:47 pm

Postprzez Pablooo » Wto Kwi 03, 2018 3:21 pm

Jak to gdzie/ Na pewno w okolicach Ustronia, przecież na tym forum się zalogował to p oco podkreślać jeszcze dokładnie gdzie chce wesele robić ;)
Awatar użytkownika
Pablooo

Dołączenie: Wto Kwi 03, 2018 3:06 pm

Postprzez Balbin66 » Śro Kwi 04, 2018 9:49 am

Słyszliście o Dealer Iveco Poznań? Nie każdy o nich słyszał, a firma jest naprawdę bardzo dobra. Sprzedają samochody ale także znają się na ubezpieczeniach. Ofert mają mnóstwo, więc na pewno coś przykuje Waszą uwagę.
Balbin66

Dołączenie: Śro Kwi 04, 2018 9:29 am

Postprzez jakubczak » Wto Kwi 24, 2018 11:36 pm

Natomiast ja szukam miejsca, w którym mógłbym zorganizować przyjęcie komunijne mojej córki. Zależałoby mi na tym, abyśmy mogli udekorować je samodzielnie - moja żona jest dekoratorką wnętrz i szukając ostatnio dekoracji na przyjęcie swojego klienta natrafiła na sklep internetowy https://www.partybox.pl/akcesoria-i-dod ... nijne,3347 i jestem pewny, że zechce wybrać coś, znajdujące się w jego ofercie.
jakubczak

Dołączenie: Wto Mar 27, 2018 9:27 pm

Postprzez myrynda » Czw Maj 17, 2018 7:16 pm

A ja szukam zaproszeń ślubnych. Ale znalazłam już gdzie zamówię. Na tej stronie https://www.extrema.com.pl/ jest szeroki wybór zaproszeń ślubnych. Można wybierać z kilku kategorii, dobrać projekt, życzenia, zindywidualizować. Szybka realizacja i wysyłka. Bardzo wysoka jakość za rozsądną cenę.
myrynda

Dołączenie: Wto Sie 08, 2017 6:25 pm

Postprzez knall » Pią Maj 25, 2018 9:12 am

można też wykonać samemu zaproszenie

bankietowyrocher
knall

Dołączenie: Pon Maj 08, 2017 10:20 am

Postprzez miszmasz » Pią Cze 08, 2018 8:52 am

Warto mieć świadomość tego, że kwestia znalezienia miejsca to tylko kropla w morzu tych wszystkich rzeczy, które trzeba przed ślubem zorganizować. Na szczęście wiele informacji można znaleźć w internecie. Odsyłam Was do strony http://www.moj-slub.com/. Jestem pewna, że artykuły tam zawarte pomogą Wam rozwiązać wiele ślubnych problemów.
miszmasz

Dołączenie: Nie Lut 28, 2016 12:04 pm

Postprzez Weki » Wto Cze 12, 2018 4:19 pm

Pod Warszawą możesz zerknąć na ten hotel https://www.hotelponiatowski.pl/
Piękne sale bankietowe i myślę, że każdy znajdzie tam odpowiednią dla siebie.
Na miejscu masz hotel więc można wynająć pokoje zarówno dla Pary Młodej jak i dla gości.
Myślę, że to super pomysł bo unikniecie kłopotliwego odwożenia.
Weki

Dołączenie: Nie Wrz 25, 2016 2:30 pm

Postprzez myrynda » Pon Cze 18, 2018 8:50 am

My już miejsce mamy na nasze wesele , ale okazało się że sala nie zapewnia szampana. Możecie poradzić jaki szampan kupić i ile butelek na 80 osób ? Bo narzeczony chciał zamówić dobrego szampana w sklepie online Dom Szampana. Widziałam że mają spory wybór i takich szampanów to ja nawet w sklepie nie widziałam. Mam nadzieje że uda nam się wybrać ten odpowiedni bo ja się nie znam ogólnie na takich trunkach.
myrynda

Dołączenie: Wto Sie 08, 2017 6:25 pm

Poprzednia

Powróć do Gastronomia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości