Gdzie zamówię rolety?

Gdzie zamówię rolety?

Postprzez gille » Pią Mar 09, 2018 12:40 pm

Zna ktoś sklep netowy gdzie można kupić fajne i tanie rolety? Na allegro jak wyliczyłam, to za 3 okna wyszło ponad 900 zł . o i pytanie - w kasecie czy na żyłce. I u was też tylko wewnątrz widać wzorek?
gille

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 11:40 am

Re: Gdzie zamówię rolety?

Postprzez abra » Nie Mar 11, 2018 11:03 am

Oj to sporo. Tyle to czasami kosztują rolety zamówione stacjonarnie. Polecam rolety w kasecie. Nie jest trudne zamontowanie takiej kasety samodzielnie, a po pierwsze ładniej to wygląda na oknie. Po drugie rozwiązanie to jest o wiele wygodniejsze.
Polecam zajrzeć sobie do tego sklepu:
https://sklep.mardom.com.pl/

W sklepie maja bardzo duży wybór rolet do samodzielnego zamontowania.NIe jest również drogo.
Awatar użytkownika
abra

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 7:49 am

Postprzez Babka27 » Pią Kwi 06, 2018 10:41 am

A chodzi Ci o jakieś konkretne rolety, czy obojętnie? Spory wybór znajdziesz w sklepie ROLETOWO.PL - mają tam zarówno rolety zewnętrzne jak i wewnętrzne, ceny w przypadku jednych jak i drugich są bardzo atrakcyjne, więc myślę, że warto sobie przejrzeć ofertę. Na stronie znajdziesz też wszelkie dane potrzebne do kontaktu firmą ;)
Babka27

Dołączenie: Pią Lut 03, 2017 9:53 am

Postprzez myrynda » Pon Kwi 16, 2018 1:15 pm

My właśnie kupiliśmy okna i zastanawiamy się co będzie dobrym wyborem. Zaluzje fasadowe czy rolety w domu ? Myślę, że dużo lepsza opcją będą żaluzje zewnętrzne ponieważ jednak wieczorami przy dużych przeszkleniach czuję się niekomfortowo. Nawet znalazłam już stronę gdzie można zamówić takie żaluzje u producenta http://www.domatus.pl/pl/ a wy co myślicie o takich rozwiązaniach ?
myrynda

Dołączenie: Wto Sie 08, 2017 6:25 pm

Postprzez Sylwianaa » Wto Sie 28, 2018 12:51 pm

Teraz rolety możesz zamówić nawet przez internet. Tanie rolety i żaluzje oferuje firma KrakŻal. W ofercie mają bardzo dużo różnych rolet. Wiadomo, że najtaniej wychodzą rolety tekstylne. Ja takie kupowałam bo nie chciałam wydawać dużo kasy. Rolety takie są łatwe w montażu, proste w czyszczeniu i wyglądają bardzo estetycznie.
Sylwianaa

Dołączenie: Pią Lut 19, 2016 1:25 pm

Postprzez miszmasz » Pią Paź 12, 2018 10:57 am

A czy zdecydowałeś już konkretnie, jakie rolety chcesz mieć w domu? Może lepsze będą jednak żaluzje? Wiem, że podjęcie takiej decyzji nie jest łatwe więc warto się poważnie zastanowić - ja tymczasem zapraszam Cię tutaj. Poczytaj trochę o żaluzjach aluminiowych.
miszmasz

Dołączenie: Nie Lut 28, 2016 12:04 pm

Powróć do Sprawy gospodarcze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości