Gdzie zamówię rolety?

Gdzie zamówię rolety?

Postprzez gille » Pią Mar 09, 2018 12:40 pm

Zna ktoś sklep netowy gdzie można kupić fajne i tanie rolety? Na allegro jak wyliczyłam, to za 3 okna wyszło ponad 900 zł . o i pytanie - w kasecie czy na żyłce. I u was też tylko wewnątrz widać wzorek?
gille

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 11:40 am

Re: Gdzie zamówię rolety?

Postprzez abra » Nie Mar 11, 2018 11:03 am

Oj to sporo. Tyle to czasami kosztują rolety zamówione stacjonarnie. Polecam rolety w kasecie. Nie jest trudne zamontowanie takiej kasety samodzielnie, a po pierwsze ładniej to wygląda na oknie. Po drugie rozwiązanie to jest o wiele wygodniejsze.
Polecam zajrzeć sobie do tego sklepu:
https://sklep.mardom.com.pl/

W sklepie maja bardzo duży wybór rolet do samodzielnego zamontowania.NIe jest również drogo.
Awatar użytkownika
abra

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 7:49 am

Postprzez Babka27 » Pią Kwi 06, 2018 10:41 am

A chodzi Ci o jakieś konkretne rolety, czy obojętnie? Spory wybór znajdziesz w sklepie ROLETOWO.PL - mają tam zarówno rolety zewnętrzne jak i wewnętrzne, ceny w przypadku jednych jak i drugich są bardzo atrakcyjne, więc myślę, że warto sobie przejrzeć ofertę. Na stronie znajdziesz też wszelkie dane potrzebne do kontaktu firmą ;)
Babka27

Dołączenie: Pią Lut 03, 2017 9:53 am

Postprzez myrynda » Pon Kwi 16, 2018 1:15 pm

My właśnie kupiliśmy okna i zastanawiamy się co będzie dobrym wyborem. Zaluzje fasadowe czy rolety w domu ? Myślę, że dużo lepsza opcją będą żaluzje zewnętrzne ponieważ jednak wieczorami przy dużych przeszkleniach czuję się niekomfortowo. Nawet znalazłam już stronę gdzie można zamówić takie żaluzje u producenta http://www.domatus.pl/pl/ a wy co myślicie o takich rozwiązaniach ?
myrynda

Dołączenie: Wto Sie 08, 2017 6:25 pm

Postprzez Sylwianaa » Wto Sie 28, 2018 12:51 pm

Teraz rolety możesz zamówić nawet przez internet. Tanie rolety i żaluzje oferuje firma KrakŻal. W ofercie mają bardzo dużo różnych rolet. Wiadomo, że najtaniej wychodzą rolety tekstylne. Ja takie kupowałam bo nie chciałam wydawać dużo kasy. Rolety takie są łatwe w montażu, proste w czyszczeniu i wyglądają bardzo estetycznie.
Sylwianaa

Dołączenie: Pią Lut 19, 2016 1:25 pm

Postprzez miszmasz » Pią Paź 12, 2018 10:57 am

A czy zdecydowałeś już konkretnie, jakie rolety chcesz mieć w domu? Może lepsze będą jednak żaluzje? Wiem, że podjęcie takiej decyzji nie jest łatwe więc warto się poważnie zastanowić - ja tymczasem zapraszam Cię tutaj. Poczytaj trochę o żaluzjach aluminiowych.
miszmasz

Dołączenie: Nie Lut 28, 2016 12:04 pm

Postprzez Dzony8 » Śro Lis 28, 2018 10:47 pm

Cześć. Ja również poszukuję rolet ,z tą różnicą że chodzi mi o konkretnie rolety do mojego sklepu (prowadzę salon muzyczny). Najbardziej interesują mnie rolety antywłamaniowe. Widziałem w paru miejscach tego typu zastosowanie i przykuło moją uwagę http://www.grako.pl/pl/offer/poliweglan Czy ktoś z was spotkał się z tego typu zastosowaniem ?
Dzony8

Dołączenie: Wto Wrz 04, 2018 2:56 pm

Postprzez dziefczynka1987 » Pią Lis 30, 2018 1:49 pm

W sieci jest cała masa firm oferujących rolety. Wszystko zależy od tego na jakim typie produktu Ci zależy.
dziefczynka1987

Dołączenie: Pon Maj 30, 2016 10:50 pm

Postprzez Tymoteusz » Pią Gru 14, 2018 11:01 am

No tak, sklepów z roletami nie brakuje tylko, że nie każdy sklep oferuje rolety dobrej jakości. Zakładam, że jak już decydujesz się na taki zakup to chcesz aby rolety posłużyły przynajmniej kilka lat. Bardzo dobrej jakości rolety oferuje firma DecoDesign. To polski producent rolet tekstylnych. Rolety wykonują z bardzo dobrych materiałów oraz solidnych akcesoriów dzięki czemu są one wytrzymałe. Więcej informacji na temat produktów znajdziesz na stronie decodesign.com.pl
Tymoteusz

Dołączenie: Nie Sie 27, 2017 4:16 pm

Powróć do Sprawy gospodarcze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości