Wakacje w górach

Re: Wakacje w górach

Postprzez demczar » Pon Lut 12, 2018 4:17 pm

Ja gorąco polecam słowackie termy! :) http://medeacentrum.pl/baseny-termalne/
demczar

Dołączenie: Pon Maj 23, 2016 3:38 pm

Postprzez Meteor » Wto Lut 13, 2018 6:20 pm

Bardzo fajna sprawa, ja ogólnie kocham góry i narty
Meteor

Dołączenie: Wto Lut 13, 2018 6:20 pm

Postprzez Patrycja346 » Wto Lut 13, 2018 11:47 pm

Jak dla mnie Zakopane jest najlepsze. W Polsce nie ma sobie równych. Jeżeli mam gdzieś się wybrać, to właśnie tam.
Patrycja346

Dołączenie: Pon Lut 06, 2017 8:14 pm

Postprzez fotob » Sob Mar 03, 2018 3:20 pm

Jakbyście robili w górach imprezę to zobaczcie na wynajem fotobudki - może Wam się przyda :)
fotob

Dołączenie: Sob Mar 03, 2018 3:18 pm

Postprzez tomhu » Śro Mar 07, 2018 11:50 am

Był ktoś w hotelu Solny http://www.solny.com.pl/pakiety/wakacje-w-bieszczadach.html ? Co roku jeździmy w góry, ale zawsze szukamy nowych i ciekawych noclegów. Myślicie że się sprawdzi?
tomhu

Dołączenie: Pią Mar 10, 2017 4:48 pm

Postprzez koziel.wojciech.88 » Pon Mar 19, 2018 8:06 am

ja rok temu byłem w górach koło Szklarskiej Poręby, zatrzymaliśmy się w super ośrodku. Dzieci miały co robić, ponieważ na terenie ośrodku był plac zabaw metalowy. Bardzo miło wspominam tamte wakacje, myślę że w tym roku również tam pojedziemy.
koziel.wojciech.88

Dołączenie: Czw Lut 15, 2018 11:17 am

Postprzez renatka92 » Pią Mar 23, 2018 3:18 pm

Hej :)
A może coś bardziej nie oczywistego? Np. krótki wypad do stolicy? :D
Ja zawsze jeździłam na urlopy właśnie w góry albo nad morze, a ostatnio odkryłam, że w dużym mieście też można super odpocząć i ciekawie spędzić czas. Polecam Wam ten artykuł: warszawa na weekend must see - na pewno zainspirujecie się do wyjazdu. :) I podpowiadają ciekawe rzeczy, które można tam zobaczyć. :)
renatka92

Dołączenie: Pią Mar 23, 2018 3:13 pm

Postprzez lawiok344 » Śro Kwi 04, 2018 7:45 am

Według mnie wakacje w górach to jest bardzo zły pomysł bo nic tam ciekawego nie ma
lawiok344

Dołączenie: Śro Kwi 04, 2018 7:42 am

Postprzez Sandro » Nie Kwi 08, 2018 9:27 pm

Absolutnie się nie zgodzę, że wakacje czy urlop poza sezonem w górach to kiepski pomysł. Nie jestem zwolenniczką wypadów do zakopanego na Sylwestra czy w Majówkę ale generalnie góry to świetny pomysł nawet z dziećmi. Szlaki spacerowe czy trasy rowerowe to super pomysł na wakacje nawet z małymi dziećmi. bierzesz rower, przyczepkę i heja. Dzieci poznają Polskę i uczą się aktywnego spędzania czasu, zamiast na leżaku z telefonem w ręku. Dla starszych nieco dzieci bardzo polecam ścieżkę rycerską.
Osobiście nie przepadam też za typowymi hotelami. Wole pensjonaty lub apartamenty na wynajem. W ustroniu jest sporo ładnych do wynajęcia, w nowym budownictwie. Bez ciśnienia i większego obciążenia finansowego można znaleźć coś ciekawego nawet w najbardziej obleganych terminach (jak np. teraz majówka). Polecam poszukać na sunandsnow.pl gdzie jest największy wybór, ew. zweryfikować opinie na booking.com
Sandro

Dołączenie: Nie Kwi 08, 2018 9:19 pm

Postprzez ctomas1 » Nie Kwi 08, 2018 9:49 pm

Dla mnie wakacje to tylko nad morzem. W góry wybieram się ewentualnie Zimą.
Do rana może być daleko, ale żadne prawo nie zabrania rozmów w ciemności.
Awatar użytkownika
ctomas1

Dołączenie: Sob Mar 31, 2018 4:31 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości