Strona 1 z 1

Złe inwestycje

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 11:33 am
przez lubominka
Czy tylko ja uwazam że w polce źle się inwestuje nasz kapitał ? Pomyślmy jeśli np skarb panstwa postawił by na zakup obligacji korporacyjnych to jakie zyski one by przynosiły dla rynku w skali całego roku, naprawdę nie wiem dlaczego nikt jeszcze nie wpadł na taki pomysł w naszym kraju, i tak uciekaja nasze pieniadze za granice i bogaca zachód

Re: Złe inwestycje

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 3:00 pm
przez mirsie
Nie mam za bardzo wiedzy w tym temacie... Dlatego też raczej dość ciężko będzie mi pomóc...

Re: Złe inwestycje

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 11:58 pm
przez kabix179
Aby ominąć złe inwestycje polecam serdecznie przejrzenie bloga zadluzona.pl. Jest to specjalistyczna strona poświęcona osobom, które mają jakieś problemy lub pytania z zakresu finansów. Myślę, że to bardzo ciekawa lektura :)

Re: Złe inwestycje

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 1:51 pm
przez tryGiK
Zła inwestycja to czasami po prostu ludzie, których zatrudniamy :/ Człowiek chce jak najlepiej, a i tak potem dostaje po... wiadomo czym. Miałem wiele takich sytuacji, że pracownik miał mnie w nosie, dlatego zacząłem korzystać z https://outsourcingzatrudnienia.pl/ i póki co zawiedziony nie jestem, zobaczymy jak będzie dalej.

Re: Złe inwestycje

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 9:48 pm
przez hikikomori
Coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę jakie zyski potrafią dawać kryptowaluty, dla osób, które jeszcze nie ogarniają dobrze tematu, a chciałyby się w niego wgłębić polecam portal https://www.biznes.info.pl/bitcoin-opin ... pozytywne/

Re: Złe inwestycje

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 2:23 pm
przez mikonek
mnustwo takich jest

Re: Złe inwestycje

PostWysłany: Śro Paź 31, 2018 12:12 pm
przez kabix179
Wiecie co ja miałem w życiu setki nietrafionych inwestycji. Polecam Wam poczytać sobie więcej na ten temat na http://dogorybrzuchem.pl. to bardzo ciekawy nowy blog.

Re: Złe inwestycje

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 1:04 pm
przez eltik
Strona http://www.gpmapa.pl/inspekcja-pracy-zglosic/ nauczy Cię wszystkiego na temat pracy oraz zarobków w Polsce, jak również wskaże najlepsze i najkorzystniejsze formy inwestycji.