Złe inwestycje

Złe inwestycje

Postprzez lubominka » Pią Lip 06, 2018 11:33 am

Czy tylko ja uwazam że w polce źle się inwestuje nasz kapitał ? Pomyślmy jeśli np skarb panstwa postawił by na zakup obligacji korporacyjnych to jakie zyski one by przynosiły dla rynku w skali całego roku, naprawdę nie wiem dlaczego nikt jeszcze nie wpadł na taki pomysł w naszym kraju, i tak uciekaja nasze pieniadze za granice i bogaca zachód
lubominka

Dołączenie: Pon Lut 15, 2016 1:10 pm

Re: Złe inwestycje

Postprzez mirsie » Wto Lip 24, 2018 3:00 pm

Nie mam za bardzo wiedzy w tym temacie... Dlatego też raczej dość ciężko będzie mi pomóc...
Nauczyłem się nie ufać własnemu sercu. Ale gdy ci się przyglądam i widzę, jak Ty na mnie patrzysz, wiem, że mam rację, że cię kocham. Znów zacząłem sobie ufać.
Awatar użytkownika
mirsie

Dołączenie: Wto Lip 24, 2018 2:06 pm

Postprzez kabix179 » Wto Lip 24, 2018 11:58 pm

Aby ominąć złe inwestycje polecam serdecznie przejrzenie bloga zadluzona.pl. Jest to specjalistyczna strona poświęcona osobom, które mają jakieś problemy lub pytania z zakresu finansów. Myślę, że to bardzo ciekawa lektura :)
kabix179

Dołączenie: Czw Cze 28, 2018 10:44 pm

Postprzez tryGiK » Pon Sie 20, 2018 1:51 pm

Zła inwestycja to czasami po prostu ludzie, których zatrudniamy :/ Człowiek chce jak najlepiej, a i tak potem dostaje po... wiadomo czym. Miałem wiele takich sytuacji, że pracownik miał mnie w nosie, dlatego zacząłem korzystać z https://outsourcingzatrudnienia.pl/ i póki co zawiedziony nie jestem, zobaczymy jak będzie dalej.
tryGiK

Dołączenie: Pon Sie 20, 2018 1:47 pm

Powróć do Polityka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości