Bezpieczne przewożenie antyków/bibelotów

Bezpieczne przewożenie antyków/bibelotów

Postprzez Coccarda » Wto Cze 26, 2018 8:27 am

Hej, przeprowadzam się niedługo i mam do przewiezienia kilka bibelotów, pamiątek rodzinnych, niektóre z nich można nazwać antykami, choć do sprawdzenia ich wartości dopiero się przymierzam. Może ktoś słyszał o jakiejś firmie, która oferuje transport artykułów nietypowych?
Coccarda

Dołączenie: Pon Kwi 03, 2017 2:53 pm

Re: Bezpieczne przewożenie antyków/bibelotów

Postprzez Remik20 » Śro Cze 27, 2018 4:15 pm

Ja to się raczej nie bardzo na tym obszarze tematycznym znam... Raczej nie będę mógł pomóc...
Życie wasze, to cień cienia.
Awatar użytkownika
Remik20

Dołączenie: Pią Cze 22, 2018 5:10 pm

Postprzez Piotrsmiech » Czw Cze 28, 2018 3:47 pm

Wielkie dzięki za niezwykle ciekawe informacje w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Śmierć jest matką piękna.
Awatar użytkownika
Piotrsmiech

Dołączenie: Sob Cze 23, 2018 10:27 am

Postprzez Patyczak » Śro Lip 18, 2018 8:51 pm

Przy takiej przeprowadzce, gdy w grę wchodzą cenne rzeczy to koniecznie trzeba się zdać na doświadczoną i sprawdzoną firmę. Do takich z pewnością należy TDU Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe. W swojej ofercie mają profesjonalne usługi, dopasowane do wymagań klienta. Posiadają wszystko co niezbędne przy takiej przeprowadzce - będą wiedzieli jak zająć się antykami, odpowiednio je zabezpieczą i przewiozą jak należy. Z nimi przeprowadzka to sama przyjemność.
Patyczak

Dołączenie: Czw Paź 13, 2016 6:27 pm

Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości