Kantor internetowy

Re: Kantor internetowy

Postprzez kapuste » Pon Maj 07, 2018 3:55 pm

polecam kazdemu !
kapuste

Dołączenie: Pon Maj 07, 2018 3:13 pm

Postprzez Tobiasz » Pon Maj 14, 2018 9:20 pm

Ja również, dzięki temu że wymieniam walutę przez kantor online, zyskuję wiele cennego czasu i ani razu nie przepłaciłem za przewalutowanie.
Tobiasz

Dołączenie: Śro Paź 05, 2016 8:58 pm

Postprzez patka » Czw Maj 17, 2018 1:43 pm

A jaki kantor polecacie tak by zyskać jak najwięcej na wymianie? Chodzi mi tu o najlepsze kursy. Bo jedyny kantor jaki kojarzę z TV to w sumie Cinkciarz, bo jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski na MS w Rosji.
patka

Dołączenie: Sob Lis 05, 2016 3:36 pm

Postprzez Tobiasz » Czw Maj 24, 2018 10:15 pm

Porównaj może kursy z Gieldawalut, ja zawsze byłem zadowolony z ich wyceny, nawet w opcji najlepszy dostępny- to bardzo miłe zaskoczenie, nie musiałem zastanawiać się nad własnym kursem żeby jeszcze coś tam ugrać, ponieważ i tak mega korzystnie było można od ręki:)
Tobiasz

Postprzez patka » Pon Cze 04, 2018 11:06 am

Ostatecznie skorzystałam z transakcji społecznościowej na https://cinkciarz.pl/kantor/jak-wymienic-walute/transakcje-spolecznosciowe, taką opcje polecił mi ktoś na innych forum. Ustaliłam najlepszy kurs jaki mogłam zaakceptować i dostałam kilka propozycji transakcyjnych i wybrałam najlepszą. Ostatecznie skorzystałam sporo. Czytałam też, że ludzie z kredytami w walucie tak kupują pieniądze z przeznaczeniem na raty.
patka

Dołączenie: Sob Lis 05, 2016 3:36 pm

Postprzez Tobiasz » Śro Cze 06, 2018 12:45 am

Społecznościowe transakcje mogą przynieść sporą oszczędność, zwłaszcza jak wybierzemy kantor online ktory ma wielu klientów, wtedy wymiana po preferowanym przez nas kursie szybko dochodzi do skutku:) Jak mam jakieś większe pieniądze do przewalutowania (a z kolei nie tak duże by się porywać na negocjowanie wyceny z kantorem) i nie muszę w tym samym dniu zrobić płatności w walucie też korzystam z takiego wariantu.
Tobiasz

Poprzednia

Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość