Ubezpieczenie od zalania sąsiada

Ubezpieczenie od zalania sąsiada

Postprzez eela » Śro Lip 19, 2017 8:54 pm

Nauczona przykrym incydentem, który spotkał moją koleżankę, zaczęłam się rozglądać za ubezpieczeniem, który chroni mnie przed kosztami związanymi z zalaniem sąsiada mieszkającego piętro niżej. Wykupowaliście takie ubezpieczenie?
eela

Dołączenie: Sob Lip 01, 2017 7:55 am

Re: Ubezpieczenie od zalania sąsiada

Postprzez onlineexpertcompensa » Wto Lip 25, 2017 2:19 pm

Szanowna Pani,

Ubezpieczenie od zalania działa w ten sposób, że po zalaniu przez sąsiada może Pani zgłosić się do swojego ubezpieczyciela, dzięki czemu wypłacone zostanie odszkodowanie, za które przywróci Pani mieszkanie do stanu sprzed szkody. Proszę także rozważyć dodanie do ubezpieczenia mieszkania OC w życiu prywatnym. Ten rodzaj ochrony przyda się, gdy to Pani zaleje sąsiada, który zażąda pokrycia kosztów powstałych zniszczeń. Polisę najlepiej kupić u doradcy, który jest w stanie na bieżąco odpowiedzieć na wszystkie pytania. Na pewno jednak nie będzie problemu z kupieniem ubezpieczenia na wypadek zalania.

Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa.
onlineexpertcompensa

Dołączenie: Wto Lip 25, 2017 2:16 pm

Postprzez Weki » Pią Lip 28, 2017 6:07 pm

Jest wiele ubezpieczeń nawet takich od zalania kogoś. Warto się rozeznać idąc do ubezpieczyciela by wykupić to co jest najbardziej potrzebne. Jeżeli nie wiesz na jakiego ubezpieczyciela postawić to ja polecam Ci zajrzeć do nich http://www.viennalife.pl/strefa-klienta ... aj-polisa/ bo mają ciekawą ofertę :)
Weki

Dołączenie: Nie Wrz 25, 2016 2:30 pm

Postprzez Artek_B » Wto Sie 01, 2017 12:48 pm

Podpisując ubezpieczenia trzeba być bardzo uważnym. Taka prawda, że jeśli przyjdzie co do czego, firmy robią wszystko, aby odszkodowania nie wypłacić, lub wypłacić jak najmniej. Stąd właśnie rozkwit wszelkiego rodzaju firm "odzyskujących należne odszkodowanie". A prawda jest taka, że gdyby mój brat nie zgłosił się w tamtym roku do http://cswadwokaci.pl/ to nic by nie dostał właśnie za zalanie sąsiadki. Pomimo, że był ubezpieczony.
Artek_B

Dołączenie: Pią Lis 25, 2016 2:17 pm

Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości