Odszkodowanie z OC sprawcy. Pomoc:)

Re: Odszkodowanie z OC sprawcy. Pomoc:)

Postprzez Barkin » Sob Kwi 01, 2017 8:36 pm

Prawda jest taka, że wiele firm ubezpieczeniowych dość wyraźnie zaniża kwoty odszkodowań, jakie powinny być wypłacone i to jest tak naprawdę dość nagminne i raczej z tym nic nie da się zrobić po za walką, a samemu może być trudno. Znajomy kiedyś opowiadał mi o sprawie w której pomogli mu w firmie Solace zajmują się uzyskiwaniem odpowiednich odszkodowań można sobie o nich poczytać między innymi tutaj.
Barkin

Dołączenie: Wto Sty 17, 2017 10:35 pm

Postprzez roman439 » Pią Kwi 07, 2017 10:29 am

a ile te odszkodowanie wynosi
roman439

Dołączenie: Pią Kwi 07, 2017 10:28 am

Postprzez asia90 » Wto Lip 04, 2017 11:25 am

Zgadzam się, Towarzystwa Ubezpieczeniowe w dzisiejszych czasach częściej utrudniają, niż ułatwiają sprawę. Na szczęście dla nas, coraz więcej firm specjalizuje się w walkach z tym niesprawiedliwym systemem, dzięki czemu nie trzeba czekać w kolejkach do specjalistów, tylko praktycznie od ręki można wywalczyć odszkodowanie. Przykładem jest chociażby firma http://das.pl/ - złamałem rękę, ponieważ wywróciłem się na rowerze na nierównym chodniku. Efekt? Szybko wywalczyli należne pieniądze. Sam męczyłbym się z tym pewnie latami, a tak to przeszedłem profesjonalną rehabilitację.
eee
asia90

Dołączenie: Pon Lut 06, 2017 4:49 am

Poprzednia

Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość