Strona 1 z 1

Narzędzia i materiały do warsztatu.

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 4:30 pm
przez arekmadejczyk
https://przydatny.pl/to narzędzia i materiały do warsztatu, a także bezpieczne zakupy, szybka wysyłka, szeroki asortyment i niskie ceny. Sklep oferuje profesjonalny sprzęt dostępny od ręki, narzędzia produkowane na Słowenii, farby w korzystnej cenie oraz bogatą ofertę artykułów technicznych i metalowych m. in. szafy metalowe, drabiny, wózki transportowe, asortyment spawalniczy, narzędzia ręczne i elektronarzędzia oraz wiele innych... Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Re: Narzędzia i materiały do warsztatu.

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 12:33 pm
przez Arletta28
Według mnie odpowiedniej jakości narzędzia to podstawa w każdym warsztacie. Jeżeli jednak mamy na myśli taki typowo samochodowe naprawy, na pewno dobrym pomysłem będzie zakup sprężarki. Szeroki wybór tego rodzaju produktów znajdziemy w Almig http://www.almig.pl/ . Ten niemiecki producent zajmuje się wytwarzaniem, jak i sprzedażą sprężarek wysokiej jakości, a przy tym świadczy również usługi serwisowe.

Re: Narzędzia i materiały do warsztatu.

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 8:46 pm
przez ELizka
Jak dla mnie w takim miejscu bardzo fajnie sprawdzą się maszyny polerskie, dostępne np. na https://sklep.car-spa.pl/maszyny-polerskie . Przy czym w Car-Spa znajdziemy nie tylko szeroki wybór chemii samochodowej, ale też mamy do wyboru wiele marek takich produktów, z związku z czym także osoby zajmujące się car detailinigiem, bez wątpienia będą mogły zakupić w tym sklepie niezbędne akcesoria.

Re: Narzędzia i materiały do warsztatu.

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 11:33 am
przez Monika558
Zgadzam się w zupełności. Wysokiej jakości narzędzia to podstawa efektywnego działania każdego warsztatu. Narzędzia ręczne i pneumatyczne wysokiej jakości można nabyć u jednej ze znanych wrocławskich firm. Tutaj jest ich wizytówka: https://air-com.ucraft.me/ . Może się przydać ;)

Re: Narzędzia i materiały do warsztatu.

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 10:15 am
przez Babka27
Mój mąż najczęściej kupuje różne narzędzia w internecie, mówi, że tak jest dużo szybciej i zawsze znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Ostatnio zamawiał jakieś pokrętła do nasadek do kluczy na https://www.stukpuk.pl/narzedzia-reczne/narzedzia-podstawowe/klucze/nasadki-i-akcesoria-do-nasadek/pokretla-do-nasadek, bo w sklepie stacjonarnym nie mieli właściwego typu. Ja też kupowałam sobie ostatnio różne narzędzia ogrodnicze właśnie w tym sklepie, mają tam naprawde niezłe ceny, więc warto sobie spojrzeć na ofertę ;)