Sklep internetowy

Sklep internetowy

Postprzez meinne44 » Wto Maj 17, 2016 7:26 pm

Jak w dzisiejszych czasach najlepiej założyć sklep internetowy ? Jaka branża jest najlepsza do wejścia z nią na rynek, w co inwestować ? Poczytajcie na forum biznesowym http://www.biznesforum.pl/sklepy-internetowe-vf102.htm o wielu możliwościach !
meinne44

Dołączenie: Śro Paź 23, 2013 12:16 am

Re: Sklep internetowy

Postprzez BeskidMaster » Śro Maj 18, 2016 11:33 am

Dorzucę jeszcze jeden adres mianowicie link do strony gdzie znajdziesz pomysł na biznes. Jakbyś nie miał własnych planów można skorzystać z tych opisanych na stronie. Są darmowe
BeskidMaster

Dołączenie: Nie Maj 15, 2016 7:30 am

Postprzez Tkczyk » Czw Maj 19, 2016 8:47 am

Jeśli chodzi o sklepy internetowe, to konkurencja urosłą bardzo szybko. Ciężko się teraz przebić bez inwestycji w reklamę a i trzeba wypracowywać renomę na portalach tematycznych i facebooku.
Tkczyk

Dołączenie: Czw Maj 19, 2016 8:42 am

Postprzez żyrafka1 » Pon Maj 23, 2016 9:28 am

A ja uważam, że sklep internetowy to świetna sprawa. Dzięki takim sklepom w sieci jest znacznie większy wybór i cenowo bardzo korzystnie. Poza tym na mnie na przykład ciężko jest znaleźć ciuch bo natura obdarzyła mnie dużymi biodrami a w sklepach stacjonarnych są głównie ubrania dla dziewczyn chudych jak patyk. Dlatego taki sklep jak modbis.pl z sukienkami xxl jest dla mnie wybawieniem. Dzięki niemu mogę znaleźć coś dla siebie i czuć się dobrze we własnej skórze, pomimo obszerniejszych kształtów.
Awatar użytkownika
żyrafka1

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:45 am

Postprzez faleki » Wto Maj 24, 2016 1:53 am

Sklepy internetowe to świetny krok do przodu. Ma się szybki dostęp do wielu produktów. Ostatnio też przeglądałem dla dziewczyny modną bieliznę na domodi. Rady, które tam były bardzo mi pomogło.
faleki

Dołączenie: Pon Gru 15, 2014 9:06 pm

Postprzez Sylwianaa » Pią Maj 27, 2016 3:05 pm

No właśnie teraz wszystko idzie w kierunku internetu. Jeszcze trochę to sklepy stacjonarne znikna :P Ja sama kupuje często w sieci. Ostatnio kupiłam fajna posciel 3D do sypialni . Widziałam takie w sklepach stacjonarnych ale o wiele droższe. Po co więc przepłacać.
Sylwianaa

Dołączenie: Pią Lut 19, 2016 1:25 pm

Postprzez szramek » Sob Maj 28, 2016 12:01 am

mogę polecić wam mój ulubiony sklep internetowy, jak mam coś z neta brać to najpierw zaglądam tam. Na avans.pl, przesyłka jest od nich ekspresem jeszcze się nie zawiodłem na jakości towaru czy obsługi.
szramek

Dołączenie: Czw Maj 19, 2016 11:29 pm

Postprzez Arletta28 » Sob Maj 28, 2016 9:27 am

Uwielbiam robić zakupy w sieci i muszę powiedzieć, że niedawno trafiłam w sieci na świetną stronę, a konkretnie http://maximilano.pl/ . Można tam kupić ekskluzywną odzież włoską, która jest przede wszystkim świetnej jakości, a dodatkowo wybór jest bardzo duży i często można trafić na różnego rodzaju promocje.
Arletta28

Dołączenie: Wto Maj 19, 2015 8:27 am

Postprzez Sezamka » Pon Maj 30, 2016 3:03 pm

A jak wyszukujecie nowe sklepy internetowe? W przypadku ubrań z pomocą przychodzi mi Domodi.
Sezamka

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 2:00 pm

Postprzez Marylka88 » Wto Maj 31, 2016 12:44 pm

Ja mam zamiar zamówić przez internet buty do piłki nożnej dla mojego syna, ale mam pewne obawy co do tego czy trafie z rozmiarem. Jak myślicice, czy np. ten sklep internetowy: https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_pilka ... -7629.html oferuje bezproblemowe zwroty i wymiany? Zamawialiście już coś z ich strony? Z góry dziękuje za info bo jestem w tym temacie jeszcze troche zielona. :)
Marylka88

Dołączenie: Czw Kwi 14, 2016 12:43 am

Następna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości