Chcesz zamówić sobie schody?

Chcesz zamówić sobie schody?

Postprzez nius » Śro Kwi 27, 2016 12:49 pm

Jeśli zastanawiasz się gdzie w swojej okolicy możesz zamówić naprawdę wysokiej jakości, eleganckie schody do domu, koniecznie sprawdź czy te propozycje Ci pasują schody drewniane Wrocław - super jakość, przystępna cena i przede wszystkim solidne wykonanie profesjonalistów.
nius

Dołączenie: Śro Kwi 27, 2016 12:44 pm

Re: Chcesz zamówić sobie schody?

Postprzez panorama » Śro Kwi 27, 2016 3:26 pm

Ja bym tylko takie drewniane zamawiała.
panorama

Dołączenie: Pon Gru 22, 2014 4:49 pm

Postprzez Arletta28 » Pią Maj 27, 2016 3:45 pm

Ja zdecydowanie też. Moim zdaniem nie ma nic piękniejszego, niż dobrze wykonane dębowe schody i takaż sama balustrada. Z resztą zastanawiam się, gdzie można u Ustroniu znaleźć jakąś pracownię stolarską jak http://modrzew.pl/ , bo z tego co wiem, robią tam również schody z drewna egzotycznego i chciałabym zobaczyć, jak ono się prezentuje:)
Arletta28

Dołączenie: Wto Maj 19, 2015 8:27 am

Postprzez michal_zaskorski » Czw Wrz 01, 2016 4:07 pm

Ja montował ktoś u siebie w domu schody zabiegowe? Zdecydowałem się już na drewniane, ale jeszcze nie wiem czy kupić schody zabiegowe czy kręcone. Zastanawia mnie czy dużo więcej miejsca zajmują te zabiegowe? Jak sądzicie? ;)
michal_zaskorski

Dołączenie: Czw Lip 14, 2016 10:31 am

Postprzez kreszmir » Pon Sie 07, 2017 4:39 pm

Zastanawiam się jakie schody wybrać. Jestem w trakcie budowy domu, będzie on dwupiętrowy i potrzebuję jakieś ciekawe schody. Najlepiej, żeby były z drewna, solidne i wytrzymałe, z półpiętrem. Trochę czytałem o tym w internecie, na przykład na [url]hansen-treppenbau.de[/url], ale ciekaw jestem jeszcze waszej opinii. Myślicie, że takie z drewna będą odpowiednie? Czy może lepiej z metalu?
kreszmir

Dołączenie: Nie Sie 06, 2017 2:37 pm

Postprzez fatalis » Pon Sie 14, 2017 11:04 am

Schody mają służyć na lata, a dodatkowo dobrze wyglądać. {schody wejściowe|schody wejściowe do domu|wygodne schody} to sprawa, której nie należy bagatelizować i przed wydaniem jakichkolwiek pieniędzy warto dobrze zorientować się w temacie, żeby później nie żałować. A już zwłaszcza, jeżeli jest to nasza pierwsza poważniejsza inwestycja - żeby się nie zrazić na przyszłość :)
fatalis

Dołączenie: Pon Sie 14, 2017 10:42 am

Postprzez ELizka » Czw Sie 31, 2017 7:39 pm

Mnie od dłuższego czasu marzy się wymiana schodów w domu. Pod uwagę brałam dwie opcje- schody ze stali nierdzewnej oraz szklane. Bardzo ciekawe produkty tego rodzaju można znaleźć w ofercie producenta Kobamet http://www.kobamet.pl/ . Co ważne, są to produkty najwyższej jakości o ciekawej stylistyce. Na pewno nadadzą wnętrzom charakteru, a jednocześnie z uwagi na fakt, iż jest to oferta producenta, można tutaj liczyć na przystępne ceny.
ELizka

Dołączenie: Wto Mar 21, 2017 12:25 pm

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości