Jakie suplementy przyjmujecie?

Re: Jakie suplementy przyjmujecie?

Postprzez koldek » Wto Lut 06, 2018 10:41 am

Dziekuje za polecenie sambucol extra strong faktycznie nastepnego dnia juz poprawe widze znaczna wczoraj to nawet usnac nie moglem tak mnie katar meczyl i katar a dzis juz ogolna poprawa :)
koldek

Dołączenie: Wto Lut 06, 2018 10:38 am

Postprzez pepitka » Wto Lut 06, 2018 1:35 pm

Przyjmuję tylko witaminę D i B12. Resztę w posiłkach dostarczam.
pepitka

Dołączenie: Wto Lut 24, 2015 10:56 am

Postprzez sportowiec » Wto Lut 06, 2018 5:52 pm

Ja bardzo dużo trenuję na siłowni, dlatego stosuję różne suplementy i odżywki dla sportowców. Ostatnio odkryłem rewelacyjne białko blok ekipa bersek labs, które na początku przyciągnęło moją uwagę głównie swoim opakowaniem, a później okazało się też, że posiada też bardzo fajne właściwości i działa rewelacyjnie na przyrost mięśni :)
sportowiec

Dołączenie: Wto Lut 06, 2018 5:15 pm

Postprzez kelis » Śro Lut 07, 2018 6:18 pm

Nie znałem tego leku, ale jak poczytałem w internecie o tym sambucol extra strong to faktycznie sporo osób poleca! Kupię i zostawię w domowej apteczce "w razie w" jak to się mówi jednak ja należę do osób, które wolą zapobiegać niż leczyć dlatego moja dieta jest bogata w wiele witamin.
kelis

Dołączenie: Pią Paź 20, 2017 11:42 am

Postprzez zetki » Pią Lut 09, 2018 8:13 pm

Osoby spędzające dużo czasu na siłowni powinny zażywać inne suplementy niż osoby sporadycznie ćwiczące, sprawdzisz tutaj http://www.fitnesswomen.pl/suplementy-dla-sportowcow/ jakie suplementy powinno się brać
zetki

Dołączenie: Śro Lut 07, 2018 11:44 pm

Postprzez SteffAnja » Pon Lut 12, 2018 9:40 pm

Ja staram sie wybierać tylko te naturalne suplementy i witaminy. Co prawda głównie skupiam się na diecie, ale również mam parę witaminy, które uzupełniają moją dietę. Jeżeli też chcielibyście znaleźć całkiem sporo takich suplementów w niskich cenach to zajrzyjcie na ofertę sklepu https://prozdrowotny.pl/10_raw Na pewno wybierzecie coś w sam raz dla siebie
SteffAnja

Dołączenie: Czw Lis 02, 2017 11:28 am

Postprzez miszmasz » Śro Lut 14, 2018 10:06 am

A czy wiecie o tym, że można bez żadnych problemów wyprodukować swoje suplementy? Wystarczy zapoznać się z ofertą firmy Tantus: http://tantus.pl/o-nas/. Oferują pełen wachlarz usług produkcji suplementów diety. Myślę, że w dzisiejszych czasach biznes związany z suplementami diety mógłby się całkiem dobrze sprawdzić.
miszmasz

Dołączenie: Nie Lut 28, 2016 12:04 pm

Postprzez Sisi » Śro Lut 14, 2018 11:15 am

Teraz łykam tylko witaminę C i acerolę.
Sisi

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:12 am

Postprzez Roxa » Śro Lut 14, 2018 2:26 pm

Biorę witaminę D3 z wapniem i prze 3 miesiące brałam biotebal. Myślę, że głównie witamina D dała bardzo pozytywne efekty, bo miałam duży niedobór.
Roxa

Dołączenie: Śro Lut 14, 2018 12:35 pm

Poprzednia

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości