Zwiększenie motywacji pracowników

Re: Zwiększenie motywacji pracowników

Postprzez 4meCasual » Śro Maj 17, 2017 2:33 pm

Hajs, cała reszta to tylko pleplanie i ściemnianie
4meCasual

Dołączenie: Śro Maj 17, 2017 2:22 pm

Postprzez hauraton » Śro Maj 17, 2017 2:51 pm

Podstawą dobrej atmosfery w firmie jest dbający o nią szef, który w sposób sprawiedliwy rozdziela obowiązki i motywuje swoich pracowników.
hauraton

Dołączenie: Śro Maj 17, 2017 2:47 pm

Postprzez doma13!!! » Pon Maj 22, 2017 11:43 am

Zgadzam się - jak szef nie jest w porządku wobec pracowników, to nic ich tak naprawdę nie zmotywuje. I po prostu uciekną do innej firmy. A mają gdzie iść http://www.gowork.pl/praca/krakow;l , biorąc obecną sytuację na rynku pod uwagę. Wybiorą po prostu miejsce, gdzie będzie im lepiej. A w końcu taniej jest pracownika utrzymać niż zatrudnić nowego.
doma13!!!

Dołączenie: Pon Gru 12, 2016 1:28 pm

Postprzez żyrafka1 » Nie Maj 28, 2017 10:31 am

Żeby pracownicy dobrze się czuli w danym miejscu pracy, trzeba zadbać o odpowiednią atmosferę która sprawi że będą chętnie przychodzili do pracy. Można to uzyskać wprowadzając odpowiednie systemy motywacyjne w postaci http://motivizer.pl/szkola-jezykowa/, dzięki którym pracownicy zyskują sposobność do dalszego rozwoju osobistego. To oczywiście tylko przykład, można również zafundować swoim pracownikom korzyści w postaci rabatów na zakupy, wejścia do fitness clubów czy w postaci dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego.
Awatar użytkownika
żyrafka1

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:45 am

Postprzez aruna » Pon Maj 29, 2017 12:07 pm

Przyłączam się do zdania poprzedników, atmosfera to jeden z kluczowych aspektów funkcjonowania firmy. Ja staram się dbać o morale pracowników, organizując raz do roku jakiś wypad integracyjny, poza tym często wysyłam ich na szkolenia biznesowe, gdzie mogą się lepiej poznać. Przy okazji mogę Wam się pochwalić, że niedawno w swojej firmie wprowadziłem rozwiązanie dotyczące podróży słuzbowych. Nie wiem, czy o tym słyszeliście, chodzi o karty płatnicze. Jakby ktoś był zainteresowany, może zerknąć na ten artykuł - http://www.edenred.pl/pl/zarzadzanie-wydatkami
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez wika » Pon Lip 03, 2017 11:21 am

Dobrym pomysłem na zmotywowanie pracowników będą szkolenia czy kursy podnoszące ich kwalifikacje. Teraz pojawiają się nowe formy szkoleniowe tzw. warsztaty essence learningowe, które trwają tylko 2 – 4 godzin: http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedz ... otka-forma . To efektywna metoda, bo zamiast przeprowadzać 2-3-dniowe szkolenia, można zaplanować 5-9 krótkich warsztatów, a każdemu pracownikowi łatwiej jest wygospodarować na rozwój dwie lub trzy godziny co dwa tygodnie niż dwa lub trzy dni w jednej porcji.
wika

Dołączenie: Wto Sie 30, 2016 3:40 pm

Postprzez Sisi » Pon Lip 03, 2017 1:16 pm

Może jakiś system motywacyjny albo karnety na siłownię, fitness, basen? Ważne by mieć jakąś inicjatywę i propozycję dla pracownika.
Sisi

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:12 am

Postprzez netkas » Pon Lip 03, 2017 5:14 pm

podobno dobrmy pomysłem jest organizowanie dla pracowników konkursów, które ich motywują do pracy
netkas

Dołączenie: Pią Cze 30, 2017 5:20 pm

Postprzez kot_czerwony » Pon Lip 03, 2017 6:27 pm

Konkursów na pracownika miesiąca, czy jakichś innych?
kot_czerwony

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 1:26 pm

Postprzez żyrafka1 » Wto Lip 04, 2017 8:23 am

pracownik czuje się dowartościowany jak usłyszy pochwałę i dobre słowo.
Awatar użytkownika
żyrafka1

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:45 am

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Tymoteusz oraz 10 gości