Co na biegunkę i grypę

Re: Co na biegunkę i grypę

Postprzez Noel » Pią Lip 22, 2016 6:53 pm

Na początku przede wszystko warto się upewnić, czy na 100% jest to grypa, a nie inna choroba. Jej objawy są wymienione na tej stronie: http://www.gripex.pl/objawy-grypy.html. Taka wiedza pozwoli nam podjąć właściwy kierunek leczenia. Dziś mamy to szczęście, że w aptece jest dostępnych wiele skutecznych leków bez recepty ;)
Noel

Dołączenie: Sob Maj 14, 2016 2:02 pm

Postprzez kasia3535 » Śro Lip 27, 2016 9:31 pm

ja trochę inaczej jak w temacie ale jednak łączy sie w pewnym stopniu. Prze złą dietę i brak ruchu zaczęła sie odzywać wątroba ból jest znośny ale jednak jest to już niepokojące. Dlatego też moje pytanie czy macie coś na wątrobę?
kasia3535

Dołączenie: Wto Cze 21, 2016 7:34 pm

Postprzez kaczor29 » Sob Sie 27, 2016 10:35 am

Węgiel, stoperan, ścisła dieta. Jeżeli biegunka nie ustąpi to metoclopramid (na receptę). Na grypę domowe sposoby + paracetamol w razie gorączki. Na wzmocnienie organizmu np. tranvit z czosnkiem.
kaczor29

Dołączenie: Pią Mar 11, 2016 10:00 pm

Postprzez kankan » Wto Sie 30, 2016 1:49 pm

Ja mam sprawdzony sposób na przeziębienie
Najlepsze są leki bez recepty - przeciwgorączkowe, syropy wykrztuśne, spraye udrażniające nos etc. Do tego dużo ciepłych napojów, sporo snu i odpoczynku. Chyba najlepiej zostać kilka dni w domu, żeby w pełni zregenerować organizm. A biegunka zapewne towarzyszy osłabieniu organizmu. Polecam kleik i gorący rosół.
kankan

Dołączenie: Wto Sie 30, 2016 1:45 pm

Postprzez ravel » Pią Wrz 09, 2016 1:15 pm

Moim zdaniem warto najpierw próbować naturalnych metod leczenia, a dopiero później jak one zawiodą sięgać po antybiotyki itp. Zobaczcie sobie portal o naturalnych metodach leczenia https://www.pocztazdrowia.pl - wszystkie artykuły są wiarygodne, mają naukowe potwierdzenie.
ravel

Dołączenie: Pią Gru 11, 2015 6:27 pm

Postprzez miszmasz » Czw Wrz 29, 2016 10:34 am

Takich sytuacji nie można lekceważyć. Najlepiej moim zdaniem udać się do lekarza. Może to być jakaś poważna choroba. Słyszeliście o czymś takim jak stomia? Jeśli nie to warto poczytać i ustrzec się od takich problemów.
miszmasz

Dołączenie: Nie Lut 28, 2016 12:04 pm

Postprzez Karola » Czw Paź 06, 2016 6:19 am

Na przeziębienie to leżenie w łóżku na pewno pomoże;) Do tego herbata z malinami, duużo czosnku i inne tego typu rzeczy. Dobrze działa też np Dicotuss w przypadku kaszlu a na gorączkę coś z paracetamolem.
Karola

Dołączenie: Czw Paź 06, 2016 6:17 am

Postprzez wika » Sob Lut 25, 2017 11:07 pm

A jak masz dolegliwości grypowe? Bo na ból gardła ja mogę Ci polecić roztwór do płukania http://glimbax.pl/
Działa niezwykle szybko, ma właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zapytaj o ten produkt w aptece.
wika

Dołączenie: Wto Sie 30, 2016 3:40 pm

Postprzez Hanka_09 » Pią Mar 03, 2017 1:35 pm

Na grypę pomoże gripex. Nie wiem czy w przypadku grypy antybiotyk w ogóle zadziała.
Hanka_09

Dołączenie: Śro Sty 11, 2017 10:24 am

Postprzez robertduda » Pią Mar 03, 2017 2:14 pm

Na biegunkę najlepszy jest węgiel oraz jakieś elektrolity. Ja stosowałem tabletki rozpuszczalne z zestawem witamin, działają najlepiej. Jeśli natomiast chodzi o grypę to można ją leczyć tylko objawowo, ponieważ jest chorobą wirusową. Stosuję taki zestaw: na katar jakiekolwiek krople do nosa, na kaszel syrop z cebuli, na ból gardła płukanki wodą z solą oraz pastylki http://www.fiorda.pl, a na gorączkę soczek malinowy. W razie przedłużającej się biegunki lub wysokiej gorączki (powyżej 38,5 stopnia) trzeba koniecznie iść do lekarza, ponieważ może być co coś poważniejszego.
robertduda

Dołączenie: Pią Mar 03, 2017 2:11 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości