Zadbaj o rozwój biznesu

Re: Zadbaj o rozwój biznesu

Postprzez tybyl » Pon Gru 11, 2017 8:55 pm

dzięki za porady, na pewno wykorzystam to w praktyce
tybyl

Dołączenie: Pon Gru 11, 2017 8:54 pm

Postprzez VoletrsSsS863 » Wto Gru 19, 2017 9:06 pm

Dobrym pomysłem na rozwój firmy jest rozszerzenie działalności na zagraniczne rynki. Tylko wiadomo problemu mogą być z tłumaczeniem umów i koncesji. Też miałem taki problem, ale skorzystałem z oferty Biura tłumaczeń, profesjonalnie podeszli do mojego problemu i mogłem bez żadnych problemów kontynuować działalność za granicą. ;)
VoletrsSsS863

Dołączenie: Pią Gru 15, 2017 6:36 pm

Postprzez dzienga » Czw Gru 21, 2017 12:09 am

Kilka postów wcześniej ktoś z Was pytał o ciągniki do żniw jak mi się wydaje to przedstawiam http://azklinkier.pl/najlepsze-ciagniki-na-zniwa/ w tym artykule jest wszystko ładnie opisane od A do Z także myślę, że nie będzie problemu z wyborem :)
dzienga

Dołączenie: Czw Gru 21, 2017 12:07 am

Postprzez Konstruktywny » Sob Gru 23, 2017 6:53 pm

W sieci można nie tylko się reklamować, ale i czerpać z niej profity. Trzeba tylko znaleźć najlepsze metody na zarabianie w internecie.
Konstruktywny

Dołączenie: Sob Gru 23, 2017 6:35 pm

Postprzez aruna » Pią Gru 29, 2017 11:57 am

Jak dla mnie rozwój firmy w dużej mierze zależy od jej lokalizacji. Wiadomo, że im lepiej skomunikowana jest firma, tym lepszy dostęp do niej mają partnerzy biznesowi i klienci. A to nie jest taka prosta sprawa, jakby się wydawało, na pewno nie bułka z masłem. Musieliśmy trochę podpytać z moją Marzeną znajomych, szukać różnych lokalizacji na portalach internetowych, w końcu trafiliśmy na tę stronę - http://www.officemap.pl/search/list/?city=krakow i dzięki niej znaleźliśmy siedzibę w dzielnicy Krowodrza, właśnie się wprowadzamy.
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez myrynda » Nie Gru 31, 2017 1:36 pm

A co myślicie o optymalizacji procesów w firmie ? Zastanawiam się czy nie zgłosić się do tej firmy http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow ,która zajmuje się usprawnianiem procesów w firmie. Myślę że bardzo by mi się to przydało by firma usprawniłaby proces obiegu dokumentów i przy okazji kilka innych spraw. Jak myślicie warto się tym zainteresować ? Zauważyłam że dużo firm teraz korzysta z tego rozwiązania.
myrynda

Dołączenie: Wto Sie 08, 2017 6:25 pm

Postprzez BrandonMull » Wto Sty 02, 2018 11:52 pm

Hej, ja osobiście polecam firmę Anegis, która zajmuje się wdrożeniami systemów. Jest to również firma konsultingowa, dlatego współpraca z nią może przynieść wiele korzyści ;)
hej
BrandonMull

Dołączenie: Wto Gru 26, 2017 9:20 pm

Postprzez knall » Czw Sty 04, 2018 1:15 pm

knall

Dołączenie: Pon Maj 08, 2017 10:20 am

Postprzez jackwelss39 » Pią Sty 05, 2018 1:11 pm

Jeżeli macie jakieś większe firmy, przedsiębiorstwa to może warto poszukać partnerów do biznesu i tak zadbać o rozwój waszych firm. W takim przypadku grupa inwestycyjna Boryszew http://boryszew.com.pl może zaspokoić wiele waszych potrzeb. Proponują oni materiały i surowce stosowane w bardzo wielu branżach, mi.n w branży motoryzacyjnej, budowlanej, opakowaniowej czy elektrotechnicznej
jackwelss39

Dołączenie: Wto Mar 14, 2017 7:10 pm

Postprzez jarsonn » Pią Sty 05, 2018 6:50 pm

Ja się orientuje, że bardzo ważny jest wizerunek własnej firmy i zastanawiam się na czym polega dobre kreowanie wizerunku czy znacie kogoś kto zajmuje się takimi rzeczami profesjonalnie i możecie kogoś polecić?
jarsonn

Dołączenie: Pią Sty 05, 2018 6:46 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości