Fotografia

Re: Fotografia

Postprzez Kamera » Śro Wrz 27, 2017 9:28 pm

Fotografia to niezwykle ciekawe hobby, które może w pewnym momencie przerodzić się w dochodowe zajęcie. Najlepsi w swoim fachu najczęściej już w młodym wieku sięgali po aparat i po wielu latach wypracowali swój styl. Dziś wykonują oni np. profesjonalne portrety czy też inne sesje na zamówienie.
Kamera

Dołączenie: Śro Sty 25, 2017 11:57 am

Postprzez szramek » Wto Lis 21, 2017 8:40 pm

Jak lubie fotografię i ja zatrzymujecie to świetnym zakupem będzie ramka na zdjęcia w którą można włozyć zdjęcie i tym samym dbać o nie. Takie ramki to idealnie miejsce na piękne zdjęcia.
szramek

Dołączenie: Czw Maj 19, 2016 11:29 pm

Postprzez Daniel23 » Śro Lut 14, 2018 12:33 am

Czy ktoś ma zdjęcia rodzinne Poznań wykonane przez super-foto ? Podobno robią wiele ujęć w różnych pozach, a później wspólnie z nimi wybiera się najładniejsze zdjęcie które na poczekaniu poddawane jest delikatnemu retuszowi. Zastanawiam się nad zrobieniem fajnego zdjęcia rodzinnego, który oprawię w szklaną ramkę i powieszę na ścianie w sypialni.
Daniel23

Dołączenie: Pią Gru 08, 2017 8:57 pm

Postprzez ulciaK » Śro Lut 14, 2018 3:24 pm

Dzięki za polecenie tej strony! Będę musiał pokazać to mojej siostrze :)
ulciaK

Dołączenie: Śro Lut 14, 2018 3:23 pm

Postprzez Babka27 » Pon Kwi 23, 2018 10:25 am

Jak lubie fotografię i ja zatrzymujecie to świetnym zakupem będzie ramka na zdjęcia w którą można włozyć zdjęcie i tym samym dbać o nie. Takie ramki to idealnie miejsce na piękne zdjęcia.

Ja też bardzo lubię tradycyjne ramki do zdjęć. Ani antyramy, ani fotoobrazy, ani fototapety jakoś mnie nie przekonują. Ostatnio zamówiłam sobie kilka nowych ramek na https://www.sklepzramami.pl/ramki-do-zdjec-30x40-cm i powkaładałam w nie zdjęcia z zimowego wyjazdu na narty ;) Lubię tak czasami zatrzymać się przy takich zdjęciach wiszących na ścianie i powspominać :)
Babka27

Dołączenie: Pią Lut 03, 2017 9:53 am

Postprzez mode » Pon Maj 14, 2018 4:21 pm

A na aparatach ktoś się zna? Pytam bo mam około 2500zł żeby kupić sobie jakąś lustrzankę znajomy polecił mi sklep https://e-oko.pl/ i faktycznie sporo aparatów mają w swojej ofercie, ale będzie to mój pierwszy aparat i nie orientuje się czym kierować się przy wyborze. Jest tu osoba z doświadczeniem, która mogłaby pomóc?
mode

Dołączenie: Czw Sie 10, 2017 12:45 pm

Postprzez witekulka128 » Czw Maj 24, 2018 8:46 am

Rzetelny fotograf to podstawa. Gdy wyszukujesz tego rodzaju specjalisty to polecam pewnego takiego z Wielkopolski. Super Foto to salon, który jest lubiany przez klientów. Myśl, że zdjęcia ślubne to szczególny dar na resztę życia. Najodpowiedniejszy w Poznaniu mistrz.
witekulka128

Dołączenie: Czw Maj 24, 2018 8:45 am

Poprzednia

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości