Własna firma a oszczędności

Re: Własna firma a oszczędności

Postprzez sitacz » Wto Lip 31, 2018 7:08 pm

według mnie oszczędności w firmie są faktycznie bardzo ważne
sitacz

Dołączenie: Wto Lip 31, 2018 7:07 pm

Postprzez kozlowskiczeslaw1 » Pon Sie 13, 2018 4:08 pm

jeśli chodzi o oszczędności w firmie to ja ostatnio zaoszczędziłem dość sporo pieniędzy przy zakupie używanych wózków widłowych. Jeśli macie wątpliwości czy opłaca się kupować coś takiego, to polecam zapoznać się z artykułem https://trans.info/pl/czy-kupno-uzywany ... yki-102842 . Można się z niego dowiedzieć wielu ciekawych informacji.
kozlowskiczeslaw1

Dołączenie: Śro Sie 08, 2018 8:43 am

Postprzez myrynda » Śro Sie 15, 2018 7:34 am

Z tego co zauważyłam bardzo modne stało się ostatnio samodzielne się rozliczanie. W internecie można znaleźć najróżniejsze programy, filmiki instruktażowe, poradniki... Ale czy to wszystko ma rzeczywiście sens ? Czy nie lepiej wybrać przykładowo z Gdańska biura rachunkowego MG Finanse i powierzyć taką pracę profesjonalnym, autentyczną osobą. Ja bałabym się bawić się samej w kwestie księgowości. A tutaj wybierając ich ma pewności, że wszystko przebiegnie pomyślnie i nie płace dużo za ich usługi.
myrynda

Dołączenie: Wto Sie 08, 2017 6:25 pm

Postprzez Dieri41 » Śro Sie 15, 2018 12:10 pm

Warto pamiętać o oszczędnościach przy prowadzeniu firmy.

___

Szkolenia RODO
Dieri41

Dołączenie: Śro Sie 15, 2018 12:04 pm

Postprzez kresia » Śro Sie 15, 2018 7:12 pm

No niestety, przez bardzo długi czas trzeba inwestować w firmę większość pieniędzy, żebyśmy potem mogli dzięki niej spokojnie oszczędzać. My dopiero niedawno zaczęliśmy kończyć ten proces inwestycji, w sumie jednym z ostatnich kroków była inwestycja w konkretne i porządne badanie jakości naszej pracy, http://www.ultrarent.pl/badania-nieniszczace-ndt/ pomogły w tym jak nic. Właściwie jest to krok w stronę oszczędności. Będziemy pewni jakości i trwałości materiału, więc też możemy zmniejszyć ilość reklamacji itd
kresia

Dołączenie: Nie Sie 12, 2018 4:34 pm

Postprzez zonot » Czw Sie 16, 2018 12:26 pm

myślę, że oszczędności w firmie to bardzo ważna rzecz :)
zonot

Dołączenie: Czw Sie 16, 2018 12:25 pm

Postprzez zurek » Czw Sie 16, 2018 3:20 pm

wydaje mi się, że przede wszystkim warto jest oszczędzać na promocji
zurek

Dołączenie: Czw Sie 16, 2018 3:20 pm

Postprzez zetki » Czw Sie 16, 2018 11:59 pm

Najwygodniej i najszybciej będzie jak na ten temat poszukasz informacji na blogu http://www.decapitated.pl/zarabianie-pr ... -klikanie/ przeznaczony jest on właśnie dla przedsiębiorców, zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących.
zetki

Dołączenie: Śro Lut 07, 2018 11:44 pm

Postprzez asia90 » Sob Sie 18, 2018 11:45 am

Z pewnością ludzie oszczędzają zbyt często. Najzabawniej było w firmie księgowej mojej znajomej. Jejku, ile tam było zabawnych sytuacji... Uznali, że nie ma sensu inwestować pieniędzy w program do odzyskiwania danych. Skończyło się na infekcji i utracie księgowości kilkunastu firm :) Oczywiście mieli wszystkie dane na papierze, ale przez 3 miesiące je przepisywali :D A przecież taki program można wpisać w koszta... np. Active File Recovery jest rewelacyjny. Nie rozumiem, dlaczego ludzie tego nie robią.
eee
asia90

Dołączenie: Pon Lut 06, 2017 4:49 am

Postprzez Wojteqq » Pią Wrz 07, 2018 10:58 am

W firmie trzeba dbać o oszczędności oraz mieć na uwadze płynność finansową. U mnie nie raz zdarzało się, że dany kontrahent nie miał jak wypłacić pieniędzy za daną usługę. Po jakimś czasie zdecydowałam się skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która mnie od tego ubezpieczyła. Teraz jeśli Klient nie wypłaci mi danej należności, to wszystkim zajmuje się faktor https://www.kuke-finance.pl/.
Wojteqq

Dołączenie: Czw Paź 26, 2017 1:05 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości