Praktyczne akcesoria łazienkowe

Praktyczne akcesoria łazienkowe

Postprzez parore » Czw Gru 31, 2015 5:11 pm

Jakie są według was praktyczne akcesoria łazienkowe? Ostatnio zauważyłam, że świetnie się sprawdza prysznic zamontowany poprzez zestaw podtynkowy . Zobaczcie jakie to proste! Coraz więcej osób rezygnuje z wanny na rzecz prysznica.
parore

Dołączenie: Czw Gru 31, 2015 5:07 pm

Re: Praktyczne akcesoria łazienkowe

Postprzez marcinwroblewski » Śro Sty 06, 2016 5:07 pm

No rzeczywiście to dobre rozwiązanie. Świetna sprawa w wypadku prysznica to prysznic bez brodzika z odpływem w podłodze. Takie rozwiązanie sprawia, że łazienka jest bardziej przestronna, bardziej estetyczna i praktyczna.

---
dren
marcinwroblewski

Dołączenie: Pon Paź 26, 2015 10:13 pm

Postprzez marek_85 » Pią Sty 29, 2016 11:45 am

Myślę, że warto pomyśleć o fajnym grzejniku, który nie przytłoczy wnętrza, a sprawdzi się jednocześnie jako wieszak na ręczniki :) wiele inpiracji znajdziesz na stronie http://www.sjsgroup.pl/pl/sklep/kategoria/kotly-olejowe,486,1172,1.html polecam :D
marek_85

Dołączenie: Czw Lis 12, 2015 12:19 pm

Postprzez panorama » Pon Lut 01, 2016 2:26 pm

Ja bym chciała mieć w łazience taką wannę wolnostojącą. Ale żeby sobie na to pozwolić to trzeba mieć łazienkę dużych rozmiarów. Może kiedyś sobie taką kupię.

Image
panorama

Dołączenie: Pon Gru 22, 2014 4:49 pm

Postprzez namdu » Pon Lut 01, 2016 2:30 pm

Ja osobiście w łazience nie obyłabym się bez prysznica. Oczywiście wanna jest super i odpręża, aczkolwiek prysznic wydaje się bardziej praktyczny w życiu codziennym. Dodatkowo kosmetyki i niemiecka chemia. Nie okażę się tu niestety lokalną i w ogóle patriotką, ale uważam, że niemiecka chemia jest zdecydowanie bardziej wydajna, tańsza i ładniej pachnie. Nie wiem, dlaczego jest takie przyzwolenie, że to co idzie do Europy Wschodniej może być gorsze niż w Zachodnim świecie.
namdu

Dołączenie: Pon Lut 01, 2016 2:25 pm

Postprzez szarlotta » Śro Lis 23, 2016 12:53 pm

Ładne akcesoria widziałam na homebooku, a także kilku podobnych stronach internetowych.
szarlotta

Dołączenie: Śro Mar 05, 2014 2:31 pm

Postprzez lila » Śro Lis 23, 2016 1:33 pm

Teraz jest mnóstwo stron które oferują naprawdę extra akcesoria łazienkowe. Sama jestem przed remontem i szukam czegoś dla siebie
Ciekawe wyposażenie wnętrz i pomysły na urządzenie domu tylko z http://www.abcwnetrza.pl/
lila

Dołączenie: Śro Lis 23, 2016 1:29 pm

Postprzez Irwing » Wto Lis 29, 2016 12:04 pm

Według mnie najważniejsze w łazience jest światło.. Musi być jak najbardziej zbliżone do naturalnego. Moja żona bardzo narzekała, że mamy w łazience sztuczne światło i jak się umaluje to w dziennym wygląda zupełnie inaczej. W necie znalazłem firmę http://www.gtv.com.pl/pl/ i zleciłem im zamontowanie oświetlenia. Od razu widzę różnicę.
Irwing

Dołączenie: Wto Lis 29, 2016 11:48 am

Postprzez Weqrits » Wto Lut 21, 2017 12:24 pm

No światło sie przyda mieć dobre z reguły właśnie łazienki nie mają okna to już wgl takie ciemne i światło trzeba miec dobre
her
Weqrits

Dołączenie: Wto Lut 21, 2017 12:22 pm

Postprzez Weqrits » Czw Lut 23, 2017 10:57 am

Powiem ci właśnie że takie akcesoria łazienkowe warto sobie oświetlić łazienka musi być właśnie dobrze oswietlona.
her
Weqrits

Dołączenie: Wto Lut 21, 2017 12:22 pm

Następna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości