kredyt

kredyt

Postprzez Bruno27 » Czw Lip 12, 2018 4:22 pm

A może korzystaliście kiedyś z usług firm, które dają kredyt gotowkowy dla polakow pracujacych za granica? Szukam takiej ale nie mogę zdecydować się, którą wybrać. Może ktoś poleci mi jakąś sprawdzoną firmę?
Bruno27

Dołączenie: Czw Lip 12, 2018 12:05 pm

Re: kredyt

Postprzez stier » Pią Lip 13, 2018 12:49 pm

poszukuję dobrej firmy udzielającej kredytów, poradzicie mi coś?
stier

Dołączenie: Pią Lip 13, 2018 12:48 pm

Postprzez lubominka » Śro Lip 18, 2018 5:57 pm

Sama nie dawno brałam kredyt gotówkowy online i jestem zadowolona, szybko bez wychodzenia z domu kase mialam na drugi dzien na koncie do tego bardzo spodobało mi sie to ze nie musze wcale wychodzic z domu aby wziąc ten kredyt. Polecam Ci ta opcje
lubominka

Dołączenie: Pon Lut 15, 2016 1:10 pm

Postprzez marcita » Śro Lip 18, 2018 6:38 pm

Moim zdaniem tego typu kredyty nie są dobrym rozwiązaniem. No ale każdy ma prawo podejmować samodzielnie decyzje :)
marcita

Dołączenie: Śro Lip 18, 2018 6:36 pm

Postprzez Sweet » Śro Lip 18, 2018 11:38 pm

Jeśli potrzebujesz pożyczki, to najlepiej zajrzyj sobie na https://credit-10.com/pl/monedo-now-logowanie/ ;) Tam jest naprawdę dobra oferta pożyczki. Wszystkie warunki są jasno i przejrzyście opisane, więc zawsze wiesz na co się decydujesz. Bardzo cenię też sobie to, że na tej stronie jest wiele ocen innych ludzi, którzy brali daną pożyczkę. To pomaga w podjęciu decyzji ;)
Sweet

Dołączenie: Pon Maj 30, 2016 10:19 am

Postprzez Carmer » Czw Lip 19, 2018 2:04 pm

Każdy zapewne poleci Ci taką firmę, z jaką ma dobre doświadczenia. Trudno mi mówić za innych ale nie mam wątpliwości co do tego, z kim ja mam dobre doświadczenia: z Santanderem (https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/). Miałem kilka sytuacji kryzysowych jeszcze na studiach, kiedy dosłownie brakowało odrobiny gotówki, żeby związać koniec z końcem, i choć na początku nieco się bałem kombinować w ten sposób z finansami, to okazało się, że było to tylko zabobonny lęk, a wiele spraw w ten sposób sobie ułatwiłem ; ).
Carmer

Dołączenie: Wto Maj 31, 2016 10:44 am

Postprzez promenia » Nie Lip 22, 2018 8:07 pm

Wybór kredytu to bardzo poważna decyzja, ja musiałam się bardzo głęboko zastanowić czy to dobry pomysł, ale przekonałam się. Co prawda czas mnie gonił, gdyż musiałam się jak najszybciej wyprowadzić, gdyż wymagała tego sytuacja, na szczęście koleżanka z pracy poleciła mi bardzo ładną rezydencje ze strony http://www.ventana.pl/osiedle/ gdzie od razu spodobała mi się jedna posiadłość i od razu ją zakupiłam. Polecam!
promenia

Dołączenie: Nie Gru 03, 2017 5:50 pm

Postprzez Vincenol » Pon Lip 23, 2018 6:36 am

Ja w ogóle nie biorę kredytów.
Vincenol

Dołączenie: Nie Lip 22, 2018 10:41 pm

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 9 gości