Kantor online - jaki wybrać ?

Re: Kantor online - jaki wybrać ?

Postprzez szarlotta » Czw Cze 14, 2018 9:16 am

Mam wątpliwości co do kantorów online, ale jeżeli już się takiego szuka, to z pewnością trzeba go najpierw sprawdzić.
szarlotta

Dołączenie: Śro Mar 05, 2014 2:31 pm

Postprzez patka » Czw Cze 14, 2018 2:17 pm

No własnie dlatego ja jeśli chodzi o pieniądze jestem ostrożna i jeśli już wymieniam to na Cinkciarzu. To znana marka i prężnie się rozwija. Ostatnio na jakimś magazynie finansowym czytałam, że stał się portalem finansowym a nie zwyczajnym kantorem online. A to już wzbudza moje zaufanie.
patka

Dołączenie: Sob Lis 05, 2016 3:36 pm

Postprzez Tobiasz » Czw Cze 14, 2018 10:39 pm

Oczywiście, że jeśli chodzi o wszelkie usługi gdzie mamy do czynienia z pieniędzmi trzeba dokładnie sprawdzić czy są przestrzegane zasady bezpieczeństwa. No fajnie jeśli rzeczywiście kantor online ma już jakiś dłuższy staż i pozytywną opinię. Sama usługa bezgotówkowych przewalutowań jest korzystna, nie traci się kasy przez zawyżone kursy i spready.
Tobiasz

Dołączenie: Śro Paź 05, 2016 8:58 pm

Postprzez targi » Pią Cze 15, 2018 12:07 pm

A korzystał ktoś może z Brokera Forex na Cinkciarzu - https://cinkciarz.pl/forex? O Forexie i inwestycjach z nim związanych jakiś czas czytałem pozytywne opinie i teraz widzę, ze Cinkciarz też ma taką możliwość. I pytanie jak to działa i jakie są opinie?
targi

Dołączenie: Sob Paź 08, 2016 6:34 pm

Postprzez meggy » Pią Cze 15, 2018 2:33 pm

Ja jakoś nie mam przekonania do kantorów tego typu zdecydowanie wolę te normalne, tradycyjne.
meggy

Dołączenie: Pią Cze 15, 2018 2:28 pm

Poprzednia

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości