Co zrobić z oporem pracowników?

Co zrobić z oporem pracowników?

Postprzez kafelan » Wto Maj 29, 2018 10:53 am

Czy zetknęliście się może z sytuacją, w której Wasi podwładni wykazywali wyjątkowy opór przed jakąś zmianą? U nas w firmie mamy z tym teraz problem – chcemy zmienić oprogramowanie do zarządzania zadaniami, ale pracownicy są wyjątkowo do tego niechętni. Wszelkie przesłanki przemawiają za zmianą, no ale jak widać to do nich nie trafia. Czytałem już niezły tekst na ten temat (goodpoint.blog/opor-wobec-zmiany-radzic-oporem-pracownikow) ale będę wdzięczny też za opinie z życia.
kafelan

Dołączenie: Czw Lip 27, 2017 10:25 am

Re: Co zrobić z oporem pracowników?

Postprzez kazo1992 » Wto Maj 29, 2018 12:27 pm

Mi się wydaje, że z całą pewnością w tym temacie będą w stanie pomóc znajomi... Przynajmniej takie jest moje zdanie, że warto ich popytać :)
Sekret szczęścia, a przynajmniej spokoju, leży w tym, żeby wyeliminować romantyczną miłość z życia, bo to ona sprawia, że człowiek cierpi. Tak żyje się spokojniej i lepiej się bawi, zapewniam cię.
Awatar użytkownika
kazo1992

Dołączenie: Wto Maj 29, 2018 11:58 am

Postprzez vitek11 » Śro Cze 13, 2018 11:02 am

Bo zarządzać personelem też trzeba umieć. I wbrew pozorom nie jest to łatwa sztuka. Na szczęście z pomocą przychodzą tego rodzaju szkolenia, którym warto się przyglądnąć (i może wybrać się na niektóre) w razie problemów.
vitek11

Dołączenie: Śro Wrz 07, 2016 3:30 pm

Postprzez kot_czerwony » Śro Cze 13, 2018 3:13 pm

Skoro wszystko przemawia za jakąś zmianą, to trzeba te wszystkie płynące z niej korzyści klarownie pracownikom wytłumaczyć. Chyba nie są głupi?
kot_czerwony

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 1:26 pm

Postprzez netet » Nie Cze 17, 2018 9:54 am

W sumie to bardzo dziwne pytanie
netet

Dołączenie: Nie Cze 17, 2018 9:51 am

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości