Jakie sporty uprawiacie?

Re: Jakie sporty uprawiacie?

Postprzez angela23 » Czw Maj 18, 2017 7:05 pm

Należę do tych aktywnych, chodzę na siłownię i wiosłuję ale chyba najbardziej lubię jeździć na rowerze, oglądam właśnie rowery stylowe na rowerzysta.pl i strasznie bym taki chciała bardzo mi się podobają właśnie takie =.
angela23

Dołączenie: Śro Gru 21, 2016 9:01 am

Postprzez kot_czerwony » Pon Maj 22, 2017 8:12 am

No to trzeba tylko uzbierać trochę kasy i sprawić sobie prezent. Co stoi na przeszkodzie?
kot_czerwony

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 1:26 pm

Postprzez ELizka » Czw Cze 15, 2017 7:43 pm

Mnie ostatnio zupełnie pochłonęła jazda na rowerze. Co więcej, nawet staram się jeździć coraz bardziej profesjonalnie, inwestując przy tym w lepszy sprzęt. Udało mi się nawet znaleźć niezwykle ciekawy artykuł dotyczący odżywek, a tak zasadniczo tego, co powinniśmy jeść zarówno przed, jak i po treningu http://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16179/odzywki_co_jesc_i_pic_na_rowerze . Na pewno zawarte w tym tekście informacje przydadzą się każdemu, kto chce uzyskać fajne efekty treningów.
ELizka

Dołączenie: Wto Mar 21, 2017 12:25 pm

Postprzez Motrehucz » Pią Cze 16, 2017 10:45 am

Squash i badminton. Masa ruchu i frajdy ze znajomymi. Jeździmy w parę osób i robimy takie małe turnieje - fantastyczna sprawa generalnie.
Motrehucz

Dołączenie: Pią Cze 16, 2017 10:30 am

Postprzez lubos » Pią Cze 16, 2017 1:03 pm

Ja też bardzo lubię koszykówkę, oglądał ktoś z was tegoroczne finały NBA?
lubos

Dołączenie: Pią Cze 16, 2017 1:00 pm

Postprzez Olusia00 » Pią Cze 16, 2017 2:36 pm

Biegam - 2-3 razy w tyg po 10km
Olusia00

Dołączenie: Pią Cze 16, 2017 2:28 pm

Postprzez randol » Sob Cze 17, 2017 10:52 am

Ja również biegam lecz ostatnio niestety skręciłem staw skokowo-goleniowy i teraz interesuje mnie jakiś dobry gabinet podologiczny warszawa to moje miasto mozecie cos polecic? Szukajac po necie na 1 rzut oka pokazal sie http://naszedlonie.com.pl/ jednak nigdy tu nie bylem i prosilbym o opinie!! Jak najszybciej bo za 2.5tyg mam zawody i musze sie zregenerowac :/
randol

Dołączenie: Sob Cze 17, 2017 10:51 am

Postprzez aruna » Śro Cze 28, 2017 9:46 am

A ja prowadzę aktywne życie i najlepiej się czuję, jeśli biegam lub jeżdżę na rowerze. Nie wyobrażam na przykład sobie, aby urlop spędzać nad morzem tylko opalając się. Wówczas bym zwariowała, muszę być w ruchu, czasem jestem nawet nazywana przez znajomych "dorosłe żywe srebro" :D. Możecie mi wierzyć, że bieganie pozwala człowiekowi odprężyć się i wyzwolić z czarnych myśli. Ja staram się biegać albo rano albo wieczorem - rano dzięki bieganiu nabieram sił na cały dzień, a wieczorem relaksuję się po ciężkim dniu. Do debiutantów w bieganiu mam tylko jedną uwagę - jeśli zaczynanie trenować, zadbajcie o buty. Ja mogę Wam polecić ten sklep - https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_marki-kolekcje-_nike_Air-Max-7096.html ,złożyłam tam kilka zamówień i do tej pory się nie zawiodłam.
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez byd11 » Śro Cze 28, 2017 12:39 pm

Ja staram się biegać przynajmniej trzy razy w tygodniu aby utrzymać dobrą formę :)
byd11

Dołączenie: Wto Cze 27, 2017 4:28 pm

Postprzez Sadako » Czw Cze 29, 2017 2:19 am

Niedawno zaczęłam uprawiać wspinaczkę. Na razie rekreacyjnie :) Uwielbiam wspinać się po tych pionowych ścianach z wystającymi "kamieniami". Nie próbowałam jeszcze w prawdziwych górach, na razie tylko ścianki
Sadako

Dołączenie: Czw Cze 29, 2017 2:16 am

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 3 gości