Zdrowie najwazniejsze !

Re: Zdrowie najwazniejsze !

Postprzez Sezamka » Pon Sty 15, 2018 3:06 pm

Tylko soków też nie powinno się codziennie pić. Mają sporo cukrów i wychładzają organizm.
Sezamka

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 2:00 pm

Postprzez renatkaa » Wto Sty 23, 2018 4:43 pm

A jeżeli chodzi o przeziebienie ktorego nie mozecie wyleczyc lub np. kaszlu, ktory spac nie daje to polecam Sambucol Immuno Forte sama znam ten lek od niedawna, ale pomogl zarowno mi jak i mezowi takze warto miec cos takiego w swojej domowej apteczce!
renatkaa

Dołączenie: Wto Sty 23, 2018 4:40 pm

Postprzez karson » Śro Sty 24, 2018 5:45 pm

Zdrowie najwazniejsze to prawda ale mam tez pytanie bo ostatnio zaczela mnie interesowac medycyna estetyczna warszawa jest miastem w ktorych salonów jest pełno i nie mam pojecia czym kierowac sie przy wyborze mozecie doradzic?
karson

Dołączenie: Śro Sty 24, 2018 5:40 pm

Postprzez mukol » Pon Sty 29, 2018 10:23 pm

Renatka dziękujemy Ci za polecenie Sambucol Immuno Forte rozchorowałyśmy się z siostrą i tradycyjne metody takie jak syropy z cebuli i rutinoscorbin nie pomagaly dopiero po sambucolu nam sie polepszylo! Oby wiecej tak dobrze dzialajacych lekow ;)
mukol

Dołączenie: Pią Wrz 01, 2017 1:58 pm

Postprzez fizzol » Wto Sty 30, 2018 1:14 pm

Ja postanowiłam, że zrzucę zbędne kilogramy i zapisałam się na aerobik w wodzie zamierzam chodzić systematycznie przez kolejne 3 miesiące życzcie mi sukcesu i przede wszystkim... wytrwałości w działaniach! :)
fizzol

Dołączenie: Wto Sty 30, 2018 1:09 pm

Postprzez Drakon » Wto Sty 30, 2018 4:09 pm

Zdrowie zawsze jest najważniejsze, to prawda. Ostatnio miałam straszny problem z pęcherzem. Szukałam różnych leków i zdecydowałam się na furaginum. W moim przypadku okazało się skuteczne , ale warto przeczytać ulotkę, a najlepiej skonsultować się z lekarzem.
Drakon

Dołączenie: Pon Gru 11, 2017 4:12 pm

Postprzez jehy » Pią Lut 02, 2018 4:02 pm

Witajcie, ostatnio nahttp://www.vert-med.pl/ wyczytałam, że mam problemy ze zdrowiem. Chcę iść teraz do lekarza i to potwierdzić, wiecie może do jakiego powinnam iść? Do ginekologa? Strasznie nieprzyjemna jest to dolegliwość, męczy mnie często nawet po nocach. Zaznacze ze to problemy z brzuchem
jehy

Dołączenie: Śro Sty 31, 2018 10:34 pm

Postprzez Swietny182 » Sob Lut 03, 2018 8:07 pm

Z jednej strony racja a z drugiej zauważyłem że ostatnio jest jakaś durna i kretyńska moda na to aby wcinać masę suplementów i potem się okazuje że w tym tyle zdrowia co w wódce ^^.
Swietny182

Dołączenie: Pią Sty 26, 2018 4:44 pm

Postprzez varonic » Nie Lut 04, 2018 12:54 am

Ja też raczej staram się trzymać zdrowego stylu życia, ale trzymam też umiar w całym tym szaleństwie ;)
varonic

Dołączenie: Nie Lut 04, 2018 12:52 am

Postprzez salet » Pon Lut 05, 2018 4:23 pm

Według mnie jak najbardziej zdrowie jest jedną z ważniejszych rzeczy w naszym życiu, bez niego niestety ani rusz. Na http://urolped.pl/klopotliwe-dolegliwosci-gdy-siedzacy-tryb-zycia-wplywa-na-nasze-zdrowie/ dowiedziałem się sporo przydatnych informacji w jaki sposób można sobie radzić z takimi problemami. Polecam wszystkim
salet

Dołączenie: Pon Lut 05, 2018 2:44 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości