Zdrowie najwazniejsze !

Re: Zdrowie najwazniejsze !

Postprzez lanadel5 » Czw Gru 07, 2017 3:39 pm

Jak dbacie o zdrowie swoich zębów? Przy większych problemach może pomóc tomografia. Warto wykonać takie badanie, żeby rozpoznać miejsce problemu. Można takie zrobić tutaj- tomograf Wrocław To na pewno pomoże w szybkim leczeniu zębów.
lanadel5

Dołączenie: Pią Lis 24, 2017 5:45 pm

Postprzez Durajewicz » Pią Gru 08, 2017 10:22 am

Ze sklepów sportowych polecam ten, którym ja się dość często zaopatruje KajaSport. Bardzo fajne produkty dostępne w atrakcyjnych cenach. Warto zapoznać się z ofertą tym bardziej, że wiele osób zastanawia się na pewno, czy opłaca się kupować w takich sklepach i czy jest taniej niż np. w sieciówce.
Otóż jest różnie. Generalnie taniej nie musi być, jednak jakość produktów a nawet rozpoznawalność danej marki jest większa. Dlatego ja ktoś szuka dobrego produktu, warto aby zapoznał się z taką ofertą.
Durajewicz

Dołączenie: Pon Lis 20, 2017 1:57 pm

Postprzez Genek146 » Pią Gru 08, 2017 10:55 am

A gdzie zakupie wózki elektryczne inwalidzkie ? Możecie mi coś polecić?
Genek146

Dołączenie: Czw Gru 07, 2017 10:28 pm

Postprzez AnnaMarie711 » Pią Gru 15, 2017 11:23 pm

Oczywiscie ze tak, a zeby utrzymac swoje zdrowie polecam przede wszystkim zwracac uwage na to co jecie. Najlepiej juz to przejsc na zdrowa diete. Ja taka znalazlam z blogiem https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/in ... tluszczow/
AnnaMarie711

Dołączenie: Sob Kwi 15, 2017 5:00 pm

Postprzez martonik » Pon Gru 18, 2017 5:04 pm

Hmmm... ja ostatnio przez przypadek trafiłem na stronę http://sauna-r.com/ i poczytałem trochę na temat saun jakie waszym zdaniem są najlepsze? Mi sie podobają sauny parowe i mam miejsce w domu zeby cos takiego zamontowac myslicie, ze warto?
martonik

Dołączenie: Pon Gru 18, 2017 5:01 pm

Postprzez Krystian Ka » Wto Gru 19, 2017 11:14 am

Jeśli Cię stać - zamontuj. Zdrowa i odprężająca rzecz :) Ja sam lubię, a moja kobieta to już w ogóle szaleje :)
Krystian Ka

Dołączenie: Wto Gru 19, 2017 11:08 am

Postprzez dragon » Śro Gru 27, 2017 5:26 pm

Jak lubisz to się nie zastanawiaj nawet :) Ja osobiście średnio przepadam za takim ciepłym i dusznym klimatem dlatego sauna nie jest dla mnie. Dbam o zdrowie przyjmując odpowiednio zbilansowaną dawkę witamin z Biovitalu. Już tak od paru miesięcy go piję i widzę różnicę w funkcjonowaniu. Na pewno wolniej się męczę, nie jestem tak senna jak kiedyś i ogólnie czuję się zdrowsza :)
dragon

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2016 2:26 pm

Postprzez promozakupy » Czw Gru 28, 2017 1:27 pm

W dzisiejszych czasach wyjątkowo trzeba dbać o zdrowie, które każdego dnia jest narażone przez zanieczyszczaną żywność i powietrze! Ja ostatnio trafiłam na fajny ranking oczyszczaczy powietrza, który natchnął mnie do zakupu urządzenia do oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń i już po miesiącu stosowania mam wrażenie, że lepiej się czuję i lepiej śpię!
promozakupy

Dołączenie: Czw Gru 28, 2017 1:14 pm

Postprzez aruna » Wto Sty 09, 2018 4:48 pm

A ja chciałam troszeczkę zboczyć z tematu i podpytać się Was o zespół napięcia przedmiesiączkowego. Z oczywistych względów zwracam się przede wszystkim do forumowiczek. Jak radzicie sobie z tą dolegliwością. Dla mnie tydzień przed miesiączka oznacza tydzień wyłączony z życiorysu. Chodzę tylko do pracy, bo to obowiązek, a wszelkie inne rzeczy wykonuję na pół gwizdką. Zastanawiam się nad tym aby zacząć biegać i ćwiczyć jogę. Podobno (przynajmniej takie info znalazłam na tej stronie - http://www.castagnus.pl/) mogą pomóc złagodzić objawy . A Wy jak sądzicie?
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez nezen » Pią Sty 12, 2018 9:20 pm

Według mnie najlepszym źródłem witamin i minerałów są owoce, a przede wszystkim soki z owoców. Polecam kupno jakiejś fajnej wyciskarki, na przykład https://www.wyciskamzdrowie.pl/wyciskarka-hurom-hh-2g/, dzięki temu w waszym życiu zagości więcej zdrowia i witalności :)
nezen

Dołączenie: Czw Sty 11, 2018 11:17 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 7 gości