Dobre kosmetyki

Re: Dobre kosmetyki

Postprzez ZielonyDR » Śro Kwi 18, 2018 11:12 pm

ja używam kosmetyków rosyjskich
ZielonyDR

Dołączenie: Śro Kwi 18, 2018 11:10 pm

Postprzez aruna » Pią Kwi 20, 2018 12:27 pm

Ja staram się korzystać z możliwości, jakie daje nam internet. Przede wszystkim w ten sposób można dzięki lekturze portali internetowych i forów tematycznych dowiedzieć się, jakie są aktualne trendy, jeżeli chodzi o dbanie o swoje ciało. Ponadto od jakiegoś czasu stosuję krem matujący, który dogłębnie nawilża i odżywia skórę, nie powodując uczucia napięcia czy przesuszenia - https://lirene.pl/produkty/pielegnacja-twarzy/derma-matt-na-dzien/. Muszę już uciekać, bo moja przerwa w pracy się kończy. Miłego weekendu Wam życzę.
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez milkaa » Pią Kwi 20, 2018 7:31 pm

Teraz jest moda na kosmetyki naturalne i przyznam się, że podpisuje się pod tym obiema rękoma i nogami :) Sama też wybieram kosmetyki z naturalnym składem firmy Eldan Cosmetics np. kremy czy produkty do demakijażu. Mają natrualny skład, są bezpieczne, działają łagodnie ale bardzo skutecznie.
milkaa

Dołączenie: Pią Sty 26, 2018 7:01 pm

Postprzez nukat » Sob Kwi 21, 2018 12:37 pm

najlepsze kosmetyki pochodzą z włoch i to jest potwierdzone
nukat

Dołączenie: Sob Kwi 21, 2018 12:36 pm

Postprzez CymesiK » Sob Kwi 21, 2018 1:12 pm

Jedynym kosmetykiem jakiego używam jest krem nawilżający :P
CymesiK

Dołączenie: Sob Kwi 21, 2018 1:11 pm

Postprzez farmok » Sob Kwi 21, 2018 9:59 pm

Witam! Jeśli szukacie oryginalnych i naprawdę dobrych pod względem jakościowym kosmetyków to polecam wam zajrzeć na ten sklep spod tego linku: https://farmavit.pl/ - moim zdaniem naprawdę warto postawić na jakość.
farmok

Dołączenie: Sob Kwi 21, 2018 9:57 pm

Postprzez palok » Sob Kwi 21, 2018 11:19 pm

Warto zadbać o jakość kosmetyków.
palok

Dołączenie: Sob Kwi 21, 2018 11:18 pm

Postprzez Paulla123 » Czw Kwi 26, 2018 6:19 pm

Dobre kosmetyki to te, które mają fajny skład, nie podrażniają i nie alergizują, a przy tym mają świetne działania i dają super efekty. Takim dla mnie dobrym kosmetykiem jest specjalistyczny olejek Bio-Oil, który można kupić w aptece lub w drogeriach. Istnieje od 30 lat, skład się nie zmienił, mimo że zmieniła sieę szata opakowania. A w składzie można znaleźć wyciągi z roślin, tj olejek z nagietka, olejek lawendowy, rumiankowy, oraz witaminy tj A i E. Preparat zawiera przełomowy składnik PurCellin Oil, zmieniający konsystencję produktu, dzięki czemu olejek jest lekki i nietłusty i szybko się wchłania. Stosuję olejek na rozstępy i pomaga.
Paulla123

Dołączenie: Pią Mar 09, 2018 8:34 pm

Postprzez knall » Pią Maj 11, 2018 10:56 am

Mnie poleciła serię kosmetyków moja kosmetyczka, wówczas te kosmetyki bardziej działają bo są odpowiednio dobrane do potrzeb skóry
anetta
knall

Dołączenie: Pon Maj 08, 2017 10:20 am

Postprzez andi890 » Pią Maj 11, 2018 2:39 pm

dla mnie najlepszym kosmetykiem, który dodatkowo mnie nie uczula to krem Remescar na cienie i worki pod oczami, mam z tym straszny problem, ale teraz własnie jak używam tego fajnego kremiku, to wszystko przeszło, nawet nie muszę malować się w tych miejscach, bo wszystko jest niewidoczne. jestem z tego bardzo zadowolona :)
andi890

Dołączenie: Nie Lis 13, 2016 11:56 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: joannateszan oraz 6 gości