Czym wykończyc taras

Czym wykończyc taras

Postprzez natkawal76 » Śro Gru 06, 2017 3:26 pm

Każdy z nas kto buduje dom ma problem z wyborem materiałów na jego wykończenie. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na to co nam się podoba. Jest to głównie spowodowane finansami, które przy wykończeniu idą jak woda. Ja miałam podobny dylemat przy wyborze materiały do wykończenia tarasu. Zastanawiam się nad kilkoma rozwiązaniami. Kostka brukowa, jednak mam małe dziecko i bawienie się na kostce między którą jest piach opadło (jest dobra na podjazd). Później przyszły na myśl płytki jednak u wielu moich znajomych zobaczyłam, ze po kilku sezonach zimowych po prostu pękają. Jest to często spowodowane osiadanie domu, jednak się zdarza. Mój znajomy zaproponował mi rozwiązanie dość proste i nie drogie jak deska kompozytowa. Poszukałam troszkę w sieci poczytałam opinie i wybrałam. Po pierwsze jest ona łatwa w utrzymaniu i nie pęka jak płytki. Po drugie można ją samemu zamontować nie potrzeba specjalistów chociaż sam montaż nie jest drogi ja go oczywiście wzięła,przecież robię dom na lata. Po trzecie nie ma przerw jak w przypadku kostki – brudny piach. Mam ja już 3 lata taras wygląda pięknie i elegancko. Po zimie deskę kompozytową przepłukuję myjka ciśnieniową i taras gotowy na lato. Bardzo polecam to rozwiązanie wszystkiemu, którzy nie chcą go co roku malować lub wymieniać płytek raz na sezon
natkawal76

Dołączenie: Wto Paź 25, 2016 10:49 am

Re: Czym wykończyc taras

Postprzez emJezst » Śro Gru 06, 2017 9:20 pm

nie wiem, moze zapytaj o to fachowców co...?
emJezst

Dołączenie: Śro Gru 06, 2017 9:15 pm

Postprzez Ertomi22 » Śro Gru 06, 2017 11:07 pm

Na moim tarasie również użyłem deski kompozytowej.
Ertomi22

Dołączenie: Śro Gru 06, 2017 11:01 pm

Postprzez wika » Pią Gru 22, 2017 4:02 pm

Deska tarasowa to super sprawa. Daje nieskończopne możliwości aranzacji i jest dostępna w różnych wariantach drewna typu świerk, modrzew, drewno egzotyczne, kompozyt etc. – do wyboru, do koloru J Jesli będziesz szukać takiej deski do swojego domu, to polecam zakupy w firmie http://www.komplexmarket.pl/ . To dobra jakość i korzystna cena, a i wybór produktów jest solidny. Warto!
wika

Dołączenie: Wto Sie 30, 2016 3:40 pm

Postprzez czandler » Pią Gru 22, 2017 6:35 pm

Generalnie pomysłów jest sporo tak samo jak sklepów z materialami ja jak wykanczalem swoj dom czy to taras czy ogrodzenie i tak dalej to kupowalem z oferty https://www.twojazagroda.pl/pl/c/C-360/58 przede wszystkim ze wzgledu na dobry jakosciowo towar i oczywiscie dobre ceny ;)
czandler

Dołączenie: Pią Gru 22, 2017 6:34 pm

Postprzez klyf » Sob Gru 23, 2017 8:03 pm

jak dla mnie drewniane tarasy są najładniejsze i nigdy raczej nie zmienię zdania
klyf

Dołączenie: Sob Gru 23, 2017 8:02 pm

Postprzez gordon » Nie Gru 24, 2017 12:20 am

Możliwości w tym aspekcie mamy bardzo wiele. Najlepiej wykończyć deską elewacyjną, która ma bardzo częste wykorzystanie.
Kiedy jej serce się poruszy, pociąga za sobą moje. Jak dwie łódki związane liną
Awatar użytkownika
gordon

Dołączenie: Sob Gru 16, 2017 10:42 pm

Postprzez natalka87 » Wto Sty 02, 2018 11:04 am

Jest wiele sposobów, ale dla mnie najtrwalszym mimo wszystko są płytki. Na stronie http://www.piekna-lazienka.com.pl/wycen ... ie-plytek/
znajdziesz ciekawy artykuł poradnikowy na ich temat.
natalka87

Dołączenie: Czw Lis 23, 2017 1:08 pm

Postprzez muran » Wto Sty 02, 2018 12:11 pm

Taras wykończony deskami kompozytowymi faktycznie bardzo dobrze się prezentuje ;)
muran

Dołączenie: Wto Sty 02, 2018 12:10 pm

Postprzez aruna » Śro Sty 03, 2018 11:58 am

A ja mieszkam w bloku i trafił mi się taras. Na pierwszy rzut oka brzmi to dosyć dziwacznie - "taras w bloku". Sytuacja wyglądała jednak w ten sposób,że kupiłam mieszkanie na parterze i początkowo miałam mieć normalny balkon, a za balkonem miało znajdować się przejście, rodzaj chodnika dla osób niepełnosprawnych. Potem jednak deweloper się z tego wycofał i musiałam zaakceptować przedłużony balkon, czyli taras. Teraz szukam farby, aby pomalować, odnowić barierki i trafiłam na taki produkt - http://nobiles.pl/produkty/metal/nobiles-podklad-poliuretanowy/. Jak myślicie, jest wart zainteresowania?
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Następna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Aoiut56, Google [Bot], mriki oraz 6 gości