Styl industrialny - warte zainteresowania?

Styl industrialny - warte zainteresowania?

Postprzez aruna » Pon Gru 04, 2017 1:19 pm

Nie znalazłem wątku, pod który mógłbym się podczepić, więc ruszam z nowym. Swoje pytanie kieruję przede wszystkim do forumowiczek, które znają się chociaż trochę na aranżacji wnętrz. Budujemy się bowiem z żoną i bardzo mnie namawia, abyśmy urządzili swoje domostwo w stylu industrialnym. Jest na tyle sprytna, że znalazła już nawet kinkiety w takim stylu :) - https://technodeluxe.pl/lampy-scienne-i-kinkiety/kinkiety-industrialne. A co wy myślicie odnośnie stylu industrialnego? Jest wart zainteresowania? Z chęcią poczytam Wasze podpowiedzi.
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Re: Styl industrialny - warte zainteresowania?

Postprzez prijowic » Pon Gru 11, 2017 1:13 pm

Wiesz co, ja jednak trochę bardziej skłaniam się ku wystrojowi w stylu rustykalnym, chociaż przyznaje, że industrialne wnętrza też potrafią mnie urzec. W ogóle ostatnio sprawiłam sobie nową lampę do mojego salonu, taka dokładnie: https://lunares.pl/pl/p/L...-JaroLight-Maly-E27/12177 , co sądzicie, podoba wam się?
prijowic

Dołączenie: Nie Gru 10, 2017 1:14 pm

Postprzez knall » Śro Gru 27, 2017 4:13 pm

ja lubię również eklektyczne wnętrza, gdzie można łączyć elementy w różnym stylu
моя страница
knall

Dołączenie: Pon Maj 08, 2017 10:20 am

Postprzez mamałyga15 » Czw Gru 28, 2017 2:51 pm

Bardzo ciekawe ;)
sprawdź, jak na co dzień wygląda moja praca! ;)
mamałyga15

Dołączenie: Czw Gru 28, 2017 2:50 pm

Postprzez LoverKawy22 » Czw Gru 28, 2017 4:16 pm

To nie mój styl... Ja osobiście wolę styl szwedzki, minimalizm i jednolitość kolorystyczna! :)
LoverKawy22

Dołączenie: Śro Gru 27, 2017 9:17 pm

Postprzez IrenaKoza » Wto Sty 16, 2018 1:10 pm

To fakt, że styl industrialny nie jest dla każdego, ponieważ wydaje się dość surowy. Ja akurat bardzo lubię takie aranżacje i właśnie w taki sposób urządziłam swoje mieszkanie (jest bardzo przestronne, dlatego fajnie to wygląda). W tak urządzonych wnętrzach musi być oświetlenie o ciepłej barwie, wtedy mieszkanie wydaje się przytulniejsze. Ja nowoczesne kinkiety w stylu industrialnym kupowałam na Dekoori.pl. Zawiesiłam je nad sofą i tym samym mam przytulny kącik do czytania :) - polecam takie rozwiązanie :P Na kinkiety w stym stylu możecie spojrzeć tutaj: https://www.dekoori.pl/kategoria/kinkiety
IrenaKoza

Dołączenie: Czw Cze 29, 2017 1:04 pm

Postprzez Pstryczek » Wto Mar 13, 2018 1:11 pm

Do takich wnętrz to chyba tylko jakieś oswietlenie techniczne by się nadało prawda? Najlepiej miejscowe, które dodatkowo podbuduje atmosferę surowego wnętrza.
Pstryczek

Dołączenie: Wto Mar 13, 2018 1:08 pm

Postprzez Arletta28 » Sob Mar 31, 2018 4:47 pm

Tak sobie myślę, że jeżeli komuś do szczęścia nie jest niezbędne cała masa dodatków i bibelotów, a jednocześnie ceni prostotę, styl industrialny będzie idealny dla niego. Oczywiście nie możemy tutaj zapominać o odpowiednim oświetleniu. Idealnie zgrywające się z taką stylistyką propozycje znajdziemy w ofercie https://szykownydom.com/ . Przy czym warto tutaj wspomnieć, iż ilość dostępnych modeli przekracza znacznie tysiąc, a jednocześnie w tym przypadku mamy dodatkowo możliwość skorzystania z bardzo fajnych rabatów:).
Arletta28

Dołączenie: Wto Maj 19, 2015 8:27 am

Postprzez Wungieleczek » Sob Mar 31, 2018 11:13 pm

Według mnie warte, jak najbardziej :)
Wungieleczek

Dołączenie: Sob Mar 31, 2018 11:06 pm

Postprzez Quebaa » Sob Mar 31, 2018 11:31 pm

Według mnie to jest nic ciekawego :)
Quebaa

Dołączenie: Sob Mar 31, 2018 11:27 pm

Następna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości