Prezent na świeta

Prezent na świeta

Postprzez natkawal76 » Śro Lis 29, 2017 3:49 pm

Coraz bliżej święta i zastanawiamy się co kupić naszym najbliższym. Wszędzie można spotkać gotowe świąteczne zestawy, które będą idealnie pasowały pod drzewko jednak czy o to chodzi. Ja osobiście wolę prezenty unikalne jak np. własnoręcznie zrobiona czapka od babci itd. Dlatego chciałam Wam zaproponować oryginalny prezent nie tylko na święta ale i na urodziny czy rocznice jak statuetki. Możemy ja zmówić takie jak chcemy. Wybrać materiał, kolor, grawer i wielkość. Będą idealnie komponowały się również pod choinką p jak wspólny prezent dla rodziców od dzieci z ich wizerunkami. Dostawa jest szybka i pod wskazany adres, dzięki czemu wysłać możecie je w każde miejsce na ziemi. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie i jak rozumiem nie każdemu się spodoba, ale na pewno jest o wiele lepsze niż kolejny szampon czy perfuma nie w naszym guście. Statuetki na pewno nie kupimy za 50 zł jednak można zawsze troszkę oszczędzi i zamówić, aby sprawić wszystkim radość właśnie w tym jednym magicznym dniu.Pomyślcie jest to na pewno coś unikatowego, co raczej się nie spotyka na co dzień, a wrażenie uwierzcie mi robią.
natkawal76

Dołączenie: Wto Paź 25, 2016 10:49 am

Re: Prezent na świeta

Postprzez Alina083 » Śro Lis 29, 2017 7:57 pm

Dla mnie jednak najlepsze prezenty to te, które potem mogę w jakiś sposób wykorzystać i użytkować. Na przykład bardzo lubię dostawać biżuterię (https://www.marko.pl/). Jak dla mnie nigdy nie ma za dużo bransoletek, łańcuszków czy kolczyków. Lubię mieć w czym wybierać, kiedy szykuję się do pracy albo na imprezę.
Alina083

Dołączenie: Pią Lis 24, 2017 10:04 pm

Postprzez pepitka » Śro Lis 29, 2017 9:12 pm

Ja zazwyczaj pytam. Nie lubię kupować nietrafionych rzeczy.
pepitka

Dołączenie: Wto Lut 24, 2015 10:56 am

Postprzez uleczka33 » Czw Lis 30, 2017 9:56 pm

Również jestem zdania, że najlepsze są te praktyczne prezenty. Duży wybór znajdziecie na Eldom. Ja planuję kupić suszarkę do włosów mamie, ponieważ ostatnio wspominała że stara jej się popsuła. Ta wydaje mi się być w porządku https://www.eldom.eu/produkt/suszarka-d ... eera-eldom - ładny design, wysoka moc :)
uleczka33

Dołączenie: Pon Paź 09, 2017 4:50 pm

Postprzez pepitka » Czw Lis 30, 2017 10:13 pm

Mam takie samo podejście. szkoda wydawać pieniądze na byle co.
pepitka

Dołączenie: Wto Lut 24, 2015 10:56 am

Prezent na świeta

Postprzez ikon46 » Pią Gru 01, 2017 6:42 pm

Szukacie dobrych ale także szybkich doładowań w waszych grach na PS4 czy Xbox ? Jeśli TAK ! To polecam doładowanie prepaid psn mega opcja na dobrej jakości ekspresowe doładowania nawet w 5 min !
ikon46

Dołączenie: Wto Wrz 26, 2017 3:15 pm

Postprzez alus » Sob Gru 02, 2017 6:53 pm

zastanawiam się czy mogę kupić na święta komuś buty? myślicie, że to dobre rozwiązanie?
alus

Dołączenie: Sob Gru 02, 2017 6:52 pm

Postprzez anulk90 » Nie Gru 03, 2017 5:22 pm

ja mam w rodzinie samych amatorów kawy, ostatni na święta niekórym z nich kupiłam zestaw, kaw albo super stylowy młynek do kawy https://mkfresh.pl/hario-manual-grinder.html Sama go mam więc wiem, ze warto, nic tak nie smakuje rano jak świeżo zmielona kawa :)
anulk90

Dołączenie: Śro Kwi 26, 2017 5:16 am

Postprzez Magdula88 » Pon Gru 04, 2017 12:11 pm

święta to nie tylko prezenty ale wiadomo że te są bardzo ważne :D Ja w sumie co roku dostaje od rodziców bardzo kosztowne i trafione prezenty wiec w tym postanowiłam się im odwdzieczyć tym samym. Wybrałam już z mężem sztućce Hefra takie większe zestawy i raczej to zamówimy
Magdula88

Dołączenie: Sob Kwi 29, 2017 1:51 am

Postprzez Arletta28 » Pon Gru 04, 2017 6:04 pm

Powiem Wam szczerze, że sama mam często kłopot z tym, jaki prezent na święta wybrać. Niemniej jednak ostatnio znalazłam bardzo fajny artykuł na ten temat na http://prezentowekosze.pl/prezenty-na-boze-narodzenie-dla-niej-i-dla-niego/ i powiem Wam szczerze, że na wiele z tych pomysłów sama bym nie wpadła. W związku z czym jeżeli podobnie jak ja, miewacie problemy z wyborem, na pewno warto zajrzeć na tą stronkę.
Arletta28

Dołączenie: Wto Maj 19, 2015 8:27 am

Następna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 5 gości