Dom pod Warszawą

Re: Dom pod Warszawą

Postprzez la_paya » Czw Paź 26, 2017 9:02 pm

Moim zdaniem Komorów jest takim miejscem i sam chętnie kupiłbym tam dom :P
la_paya

Dołączenie: Śro Paź 25, 2017 11:24 pm

Postprzez rewers » Czw Sty 25, 2018 5:45 pm

Kiedy pomyśle ile czasu musiałbym straci na stanie w korkach to krew mnie zalewa a rozum ubolewa. Jestem po rozmowach wstępnych z firmą per modum, która jak mało która zna warszawski rynek nieruchomości i jeśli tyko nadarzy się korzystna oferta kupię mieszkanie z rynku wtórnego ale w warszawie. nie będę wybrzydzał może być centrum. :D
rewers

Dołączenie: Wto Maj 16, 2017 1:12 pm

Postprzez Sweet » Pon Lut 12, 2018 4:53 pm

Jeśli ten dom jest na przedmieściach to radziłbym Ci zaopatrzenie się w rolety zewnętrzne https://www.domondo.pl/rolety-zewnetrzne/ ! Bardzo fajna opcja dla poprawy bezpieczeństwa. Ja u siebie też takie mam, odkąd miałem próbę włamania się do domu właśnie na przedmieściach. Nie czekałem ani chwili dłużej i coś takiego zakupiłem ;) wygląda to też bardzo ładnie, dlatego wydaje mi się, że będzie to dobrą opcją ;) Mam nadzieję, że stronka chociaż trochę Ci się przyda ;)
Sweet

Dołączenie: Pon Maj 30, 2016 10:19 am

Postprzez uleczka33 » Pon Lut 19, 2018 3:05 pm

Także kiedyś myślałam o domie pod Warszawą, natomiast moje plany totalnie się zmieniły i zdecydowałam się na Rzeszów - to województwo podkarpackie. Dzięki polecanej mi wcześniej agencji nieruchomości, Nieruchomości 123 - znalazłam dom spełniający moje wszystkie oczekiwania. Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną firmą, jak tą wyżej wymienioną przeze mnie.
uleczka33

Dołączenie: Pon Paź 09, 2017 4:50 pm

Postprzez Karena » Pią Lut 23, 2018 5:42 pm

W zupełności potwierdzam wcześniejszą wypowiedź. nieruchomosci123 opinie to z pewnością najlepszy z możliwych wyborów. Mamy także gwarancję, że przedstawiciele tej firmy specjalnie dla nas będą negocjować znacznie niższe ceny za nieruchomość
Karena

Dołączenie: Pią Mar 25, 2016 5:40 pm

Postprzez alve » Pią Lut 23, 2018 9:09 pm

co myślicie o domie oddalonym o 50 km od Warszawy?
alve

Dołączenie: Pią Lut 23, 2018 9:08 pm

Postprzez angela23 » Pon Mar 05, 2018 3:05 pm

50 km od Warszawy będzie na pewno odrobinę taniej ale dojazdy do miasta będą bardzo uciążliwe. O wiele korzystniej jest się rozejrzeć bliżej, osiedle Villa Campina jest blisko trasy S8, sąsiaduje z Bemowem więc jeśli chcesz mieszkać w domu ale nie tracić czasu w korkach to się koniecznie na tym osiedlu rozejrzyj za jakimś fajnym domkiem
angela23

Dołączenie: Śro Gru 21, 2016 9:01 am

Postprzez EmmiliaF » Wto Mar 06, 2018 9:38 am

Taka lokalizacja to świetny pomysł. Jednak dojeżdzanie do centrum z podmiejskich terenów może okazać się samobójstwem :D Nie ma w sumie idealnej opcji, zawsze są jakieś minusy. Ja np. z mężem pracujemy zdalnie, w domu więc korki nas wgl nie obchodzą :) O mieszkaniach w Warszawie myślimy tylko pod kątem inwestycyjnym. Myśleliście też o takiej opcji? Oglądaliśmy nawet ofertę firmy Status http://status.pl zarządcy z Warszawy. Ich pomoc na pewno przyda się większym inwestorom.
EmmiliaF

Dołączenie: Nie Paź 29, 2017 9:53 am

Postprzez malami » Wto Mar 13, 2018 11:31 am

Dom to spory wydatek a lokalizacja poza miastem to spory problem z dojazdami. Moim zdaniem o wiele lepiej kupić większe mieszkanie w spokojnej pełnej zieleni okolicy, Oaza Wilanów jest takim osiedlem idealnym dla rodzin z dziećmi
malami

Dołączenie: Pią Lip 22, 2016 10:05 am

Postprzez piotera » Wto Mar 13, 2018 11:43 am

Zgodzę się z tym, dojazdy potrafią człowieka wymęczyć. Jeśli już to najlepiej kupić nieruchomość jak najbliżej pracy, szkół dzieci itd., uwierz mi że będziesz jeszcze dziękować że nie wybrałaś przedmieścia ;) Możesz skorzystać z pomocy profesjonalnego agenta nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego 603 195 624 , facet ma naprawdę świetne rozeznanie w Warszawie, zwłaszcza w Wilanowie i południowych dzielnicach. Bez problemu pomoże Ci w znalezieniu mieszkania w dogodnej lokalizacji
piotera

Dołączenie: Nie Gru 27, 2015 1:13 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 10 gości