Dom pod Warszawą

Dom pod Warszawą

Postprzez sotapa » Pią Sie 25, 2017 3:43 pm

Zastanawiamy się nad kupieniem domu pod Warszawą,bo już chyba nadszedl ten moment kiedy zaczynamy myslec o powiekszeniu rodziny i jednak wolalabym zeby moje dziecko nie wychowywalo sie w szarym bloku bez dostepu do swiezego powietrza.. może możecie polecic jakaś miejscowość albo od razu osiedle domkow, ktore koniecznie mialyby ogrodki, ale jednoczescnie zeby dojazd do miasta nie trwał kilku godzin?
Awatar użytkownika
sotapa

Dołączenie: Pią Sie 25, 2017 3:41 pm

Re: Dom pod Warszawą

Postprzez Tobiasz » Pią Sie 25, 2017 9:30 pm

Doskonała lokalizacja to Legionowo. Do W-wy rzut beretem oraz do Lotniska Modlin- Waw. Połączenia komunikacyjne świetne- kolejowe,ZTM i samochodem wszędzie gdzie potrzeba też blisko:) Miasto nie duże i spokojne. Brakuje punktów kultury i rozrywki jedynie, ale blisko do stolicy na szczęście.
Tobiasz

Dołączenie: Śro Paź 05, 2016 8:58 pm

Postprzez Tymoteusz » Nie Sie 27, 2017 8:04 pm

A co powiesz na Wilanów? Nie jest to centrum ale tez nie całkiem poza miastem. Tam powstało osiedle Brzozowy Zakątek http://www.polnord.pl/oferta/warszawa/brzozowy-zakatek/ . Ja własnie rozważam zakup mieszkania na tym osiedlu. Jak dla mnie lokalizacja jest super - do centrum można dojechać w kilka minut i autem i autobusem. W pobliżu jest przedszkole, przychodnia i dużo zieleni. To nie pierwsza inwestycja firmy POLNORD. Mają na koncie wiele udanych realizacji w całym kraju. Zerknij na ich ofertę, może znajdziesz mieszkanie dla siebie.
Tymoteusz

Dołączenie: Nie Sie 27, 2017 4:16 pm

Postprzez pupczynski » Nie Sie 27, 2017 10:11 pm

Polnord ? To chyba polska firma co nie ? Bo właśnie kojarzę po nazwie :D
pupczynski

Dołączenie: Nie Sie 27, 2017 10:10 pm

Postprzez piotren » Pon Sie 28, 2017 10:50 am

Dzięki wszystkim za propozycję bo również rozważam taką opcję ale jak na razie to muszę pozbierać jeszcze trochę pieniędzy :)
piotren

Dołączenie: Pon Sie 28, 2017 10:48 am

Postprzez pelikan222 » Pon Sie 28, 2017 1:43 pm

Rozważałem Warszawę, następnie rozważałem dom pod Wrocławiem, ale ostatecznie decyzja padła na nowe mieszkania we wroclaw. Powstają tam naprawdę ciekawe inwestycje deweloperskie, podobnie z resztą jak w krakowie. Dlatego też postanowiłem zamieszkać na nowoczesnym osiedlu, a mieszkanie wykończyłem z pomocą usług firm polecanych przez dewelopera.
pelikan222

Dołączenie: Pon Sie 28, 2017 1:29 pm

Postprzez Arletta28 » Śro Sie 30, 2017 11:12 am

Cóż prawda jest taka, że zakup domu to spory wydatek. Niemniej jednak jeżeli sama kiedyś na taką opcję się zdecyduję, chciałabym jednak wybudować dom od podstaw. Przy czym bez wątpienia postawię na projekt domu z użytkowym poddaszem. Wiele świetnych propozycji tego rodzaju w swojej ofercie posiada Pracownia Projektowa Dominata http://www.dominanta.pl/ . Co istotne, dostępne tam projekty są wykonane z największą dbałością o szczegóły, pochodzą wprost od architektów, a jednocześnie w razie potrzeby można liczyć na ich wsparcie w trakcie budowy.
Arletta28

Dołączenie: Wto Maj 19, 2015 8:27 am

Postprzez martynkka » Wto Paź 17, 2017 9:25 am

Przy budowie domu pomyśl o wybraniu najlepszego ogrzewania jakie jest dostępne na rynku. Jak dla mnie jest system Carbon z włóknem węglowym od Caparola. U mnie jest użyty i mimo, że na dworze jest chłodno, to w domu cały czas mam ciepło
martynkka

Dołączenie: Pon Sie 21, 2017 3:52 pm

Postprzez piotera » Śro Paź 25, 2017 3:05 pm

Oj tak, to bardzo istotne. Ja szczerze mówiąc nawet bym na to nie patrzyła, ale na szczęście pośrednik nieruchomości z którym współpracowałam (https://www.jaworski24.pl/pl/ ) był bardzo pomocny. Pokazał mi na co mam zwracać uwagę - na materiały, wykończenie itd. przy okazji udzielając mi kilka wskazówek. Sam oczywiście sprawdzał wszystkie nieruchomości, po których mnie oprowadzał, ale ja przynajmniej nie byłam już w tym temacie zielona i miałam szeroko otwarte oczy. Dzięki temu udało mi się kupić naprawdę piękny dom pod Warszawą, elegancko wykończony z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami.
piotera

Dołączenie: Nie Gru 27, 2015 1:13 pm

Postprzez uleczka33 » Czw Paź 26, 2017 8:55 pm

Również uważam, że dom to lepszy wybór aniżeli mieszkanie. Mamy więcej miejsca dla siebie, o każdej porze dnia możemy wyjść do ogrodu. Nie zamieniłabym tego uczucia swobody, na żadne inne. A w temacie ogrodu, to macie pomysły jak go zagospodarować? Ja zaczęłam myśleć nad basenem ogrodowy produkcji Pool Design Company , ponieważ czytałam wiele pochlebnych opini na ich temat. Wydaje mi się, że taki basen to inwestycja na lata i mnóstwo przyjemności nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.
uleczka33

Dołączenie: Pon Paź 09, 2017 4:50 pm

Następna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości