Nowe mieszkanie - nowe oświetlenie

Nowe mieszkanie - nowe oświetlenie

Postprzez lakome82 » Śro Lis 29, 2017 6:06 pm

A może naturalne oświetlenie, słońce? :) Duże okna? Myślę, że dobrym wyborem będą okna drewniano-aluminiowe firmy Internorm. Sama kiedys w nie się zaopatrzyłam i nie narzekam. Są to solidne, a także wytrzymałe, Polecam !
lakome82

Dołączenie: Wto Wrz 26, 2017 10:16 am

Re: Nowe mieszkanie - nowe oświetlenie

Postprzez aruna » Pon Gru 04, 2017 1:14 pm

Ja ze swojej strony mogę polecić kinkiety. To jest rozwiązanie modne i praktyczne, które całkiem sprawnie, w moim przekonaniu, wspomaga oświetlenie głównie. Poza tym kinkiety mogą stworzyć kameralny, całkiem przyjemny klimat, który jest dobrą odpowiedzią na jesienną słotę. Ja długo szukałam odpowiednich kinkietów do swojego domu, w końcu wybrałam produkty tej firmy - https://technodeluxe.pl/lampy-scienne-i-kinkiety/kinkiety-drewniane. Dobre jakościowo, w przystępnej cenie, służą mi już ponad trzy lata i nie mogę narzekać.
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez Gadałek » Wto Gru 05, 2017 8:09 pm

A czy może mieliście jakiś kontakt z firmą https://lunares.pl/ ? ? Zastanawiam się teraz czy skorzystać z ich oferty, bo naprawdę te produkty przykuły moją uwagę i co najważniejsze, podobają się też mojej żonie ;) zastanawiamy się tylko co wybrać, co myślicie ? Co Wam się podoba z tego sklepu ? Chętnie posłucham jakiś opinii
Gadałek

Dołączenie: Wto Gru 05, 2017 7:27 pm

Postprzez IrenaKoza » Wto Sty 16, 2018 1:15 pm

Lampy z tego sklepu nie wyglądają źle, ale ja już mam swój sklep, w którym kupuję żyrandole nowoczesne i inne elementy oświetlenia, a jest nim Dekoori.pl:P Nie lubię zmieniać czegoś co dobrze funkcjonuje i mnie zadowala, więc raczej pozostanę przy swoim sklepie z lampami, tym bardziej, że mogę tam kupić też inne rzeczy do domu...
IrenaKoza

Dołączenie: Czw Cze 29, 2017 1:04 pm

Postprzez SLAWOMIR » Czw Sty 18, 2018 5:11 pm

W temacie oświetlenia ja raczej wolałbym zwrócić uwagę na to, co ma nam do zaoferowania strona https://www.strefalamp.pl/lampy-sufitowe . Po prostu takie sufitowe lampy są dużo lepsze, dużo bardziej pasują do nowoczesnych wnętrz :)
SLAWOMIR

Dołączenie: Pon Sty 15, 2018 9:38 pm

Postprzez szramek » Czw Sty 18, 2018 9:47 pm

Co do oświetlenia to najlepsze jest oświetlenie ledowe. Ja Ci powiem jak mój tata remontował mieszkanie tutaj kupował żarówki https://www.ultra-elektro.pl/146-tasmy-led-12-v-i-24v , ceny konkurencyjne a mają żarówki z lumenmaxa , a to bardzo bardzo dobra firma.
szramek

Dołączenie: Czw Maj 19, 2016 11:29 pm

Postprzez lammiss23 » Pon Sty 22, 2018 2:15 pm

Właśnie zastanawiam się nad wyborem jakiegoś ciekawego oświetlenie do swojego nowego mieszkania i musze wam przyznać, że bardzo spodobały mi się ekskluzywne żyrandole dostępne w sklepie lampa-lampy.pl/ Jak myślicie czy takie oświetlenie jest nadal modne i warto sie na nie zdecydować?
lammiss23

Dołączenie: Wto Lis 29, 2016 11:36 am

Postprzez uleczka33 » Pon Lut 19, 2018 3:00 pm

W kwestii mieszkania - ponieważ czeka mnie w tym roku zmiana miejsca otoczenia, zmiana mieszkania. Szukaliście mieszkań na własną rękę, czy z pomocą agencji nieruchomości? Mi znajoma poleciła Nieruchomości 123 z Rzeszowa i raczej zdam się na tych specjalistów.
uleczka33

Dołączenie: Pon Paź 09, 2017 4:50 pm

Postprzez Pstryczek » Wto Mar 13, 2018 1:18 pm

Jeżeli wasze nowe mieszkanie ma być nowocześnie urządzone to zachęcamy do zakupu lamp w tym stylu: oczko sufitowe. U mnie te lampy wyglądają genialnie!
Pstryczek

Dołączenie: Wto Mar 13, 2018 1:08 pm

Postprzez Rafciu_22 » Pią Mar 16, 2018 12:08 pm

Ja ostatnio kupiłem sobie domek i jak wiadomo trzeba było go wyremontować. Remont skończony i zostało tylko zamontować oświetlenie zewnętrzne led. Moja żona długo na to naciskała i w końcu się zgodziłem, bo to rzeczywiście wygląda świetnie :)
Rafciu_22

Dołączenie: Czw Mar 15, 2018 4:28 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości