Przeprowadzka do innego kraju

Przeprowadzka do innego kraju

Postprzez Magdula88 » Śro Lip 12, 2017 4:20 pm

Co myśliscie o takim pomysle? Wiem, że za granicą można sporo zarobić wiec zastanawiam sie czy po prostu nie wziąć męża i nie wyjechać za granice. Moze wrócić za parę lat ale niekoniecznie. Musielibyśmy sobie jakies mieszkanie wynająć i najlepiej przewieźć meble. Znalazłam już firmę zajmującą się takimi przeprowadzkami http://jupiter-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-anglia więc nie byłoby to żadnym problemem. Co mysliscie? Warto w Polsce zostawac?
Magdula88

Dołączenie: Sob Kwi 29, 2017 1:51 am

Re: Przeprowadzka do innego kraju

Postprzez VOYAG » Śro Lip 12, 2017 5:06 pm

Ja osobiście nie zdecydowałbym się na taką przeprowadzkę, za duże rzeczy mnie tutaj trzyma
VOYAG

Dołączenie: Pon Lip 10, 2017 10:21 pm

Postprzez qunis » Czw Lip 13, 2017 10:01 am

ale nie każdego trzyma wiele rzeczy. Sam bym sie gdzies wyprowadzil najlepiej do Portugalii ;)
qunis

Dołączenie: Czw Lip 13, 2017 10:00 am

Postprzez Marcelina32 » Śro Wrz 27, 2017 2:50 pm

Myślę, że w temacie, który poruszyłaś, przydatny może okazać się taki ranking firm od przeprowadzek międzynarodowych. Zerknij sama.
Marcelina32

Dołączenie: Pon Lip 25, 2016 3:58 pm

Postprzez acik » Śro Wrz 27, 2017 10:56 pm

dla mnie jednym z najładniejszych krajów jest Rosja i tam właśnie chciałbym kiedyś mieszkać
acik

Dołączenie: Śro Wrz 27, 2017 10:55 pm

Postprzez Patrycja9922 » Wto Sty 02, 2018 12:44 pm

Jak ktoś z Was planuje wyjazd na wyspy to podrzucam Wam te stronke https://www.easysend.pl/blog/polacy-w-uk/ Poczytajcie sobie. Zawsze trochę lektury o życia za granicą nie zaszkodzi ;)
Patrycja9922

Dołączenie: Czw Lis 03, 2016 12:43 pm

Postprzez Patyczak » Śro Lut 14, 2018 6:01 pm

Przeprowadzka za granicę jest to jednak niemałe wyzwanie. Inny kraj, język, kultura. Wszystkiego trzeba się nauczyć i do wszystkiego przyzwyczaić. Nie jest to jednak złym pomysłem, tylko trzeba wziąć pod uwagę tego typu aspekty, a jeżeli was tu nic nie trzyma, to zawsze warto spróbować. Z całą pewnością przewóz rzeczy za granicę to nie lada wyczyn, dlatego od razu lepiej się nastawić na to, by powierzyć to doświadczonej firmie. Polecam zapoznać się z ofertą TDU Przeprowadzki, bo oczywiście zajmują się również przeprowadzkami międzynarodowymi. Niedawno czytałam, że ktoś przeprowadzał się za ich pomocą z Niemiec do Polski i bardzo sobie chwalili całą organizację. Zawsze warto postawić w tej kwestii na doświadczenie, którego TDU jak widać na pewno nie brakuje.
Patyczak

Dołączenie: Czw Paź 13, 2016 6:27 pm

Postprzez kot_czerwony » Czw Lut 15, 2018 12:17 pm

Ja to bym się nie chciał przeprowadzać za granicę.
kot_czerwony

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 1:26 pm

Postprzez kopertka » Pią Lut 16, 2018 11:28 pm

NA stałe chyba bym nie chciała się przeprowadzić ale na jakiś czas? bardzo chętnie. To zawsze nowe doświadczenie, przygoda, byłoby co wspominać. Na przykład wyjazd na rok do USA z programem https://www.aupair.aifs.pl/ to moje marzenie, ja już wiekowo się nie łapię, ale jak będę miała kiedyś córkę to będę ją namawiać na coś takiego. Nigdzie tak się nie nauczy życia i języka jak na takiej wyprawie.
kopertka

Dołączenie: Nie Mar 13, 2016 12:30 am

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości