Pomysły na aranżację mieszkania

Re: Pomysły na aranżację mieszkania

Postprzez uleczka33 » Pon Lut 19, 2018 3:02 pm

Bardzo ciekawe te pomysły. Tym bardziej mi się przydadzą, ponieważ w tym roku czeka mnie zakup nowego mieszkania. To co bardzo mnie cieszy, to fakt że dzięki Nieruchomości 123 znajdę mieszkanie swoich marzeń. Pewnie już słyszeliście o tej agencji nieruchomości? Jeżeli nie, to powiem wam że to jedna z najlepszych agencji z którymi miałam styczność.
uleczka33

Dołączenie: Pon Paź 09, 2017 4:50 pm

Postprzez Kropa22 » Pon Lut 19, 2018 6:48 pm

Dziękuję serdecznie za namiar. Stanowczo może się kiedyś przydać.
Zakochani bez pamięci, oszaleli ludzie wydawali mi się zawsze interesujący wprawdzie, ale obcy jak inny gatunek stworzeń.
Awatar użytkownika
Kropa22

Dołączenie: Pon Lut 12, 2018 3:28 pm

Postprzez jaroslaw-lisowski-60 » Pią Lut 23, 2018 9:12 am

Jednym z moich osobistych marzeń jest stworzenie w moim domu swego rodzaju salonu z prawdziwym stołem do masażu. Moja żona byłaby zachwycona!
jaroslaw-lisowski-60

Dołączenie: Pią Lut 02, 2018 9:30 am

Postprzez Bartek11 » Pią Lut 23, 2018 1:09 pm

Jeśli szukacie jakichś ciekawych dodatków do mieszkania, które pozwolą dopełnić nową aranżacje to zapraszam na https://zasmakujradosci.pl. Znajdziecie tam wiele ciekawych dodatków od koców i narzut do sypialni, po różne dodatki do kuchni :)
Bartek11

Dołączenie: Śro Lut 21, 2018 1:30 pm

Postprzez Karena » Pią Lut 23, 2018 5:45 pm

Jeśli mowa o mieszkaniach, to również mogę polecić wam nieruchomosci123 opinie . Zresztą, jak wiele innych klientów. Pełen profesjonalizm, biuro nieruchomości wynegocjonowało dla mnie znacznie niższą kwotę za nieruchomość. Cała transakcja przeszła pomyślnie, myślę że to najlepszy wybór.
Karena

Dołączenie: Pią Mar 25, 2016 5:40 pm

Postprzez BlackJ » Sob Lut 24, 2018 6:21 pm

Na początek ważne, żeby rzeczywiście ustalić styl wnętrza. Inspiracji można poszukać chociażby tutaj http://inspiracje.dre.pl Najgorzej pomieszać kilka koncepcji bez jednego celu... Wtedy nic się nie trzyma siebie i jest bałagan. My w salonie co prawda mamy styl typowo eklektyczny, który wykończyliśmy w ubiegłym tygodniu jeszcze drzwiami Silia z połyskiem, ale w tym zmieszaniu koncepcji jest metoda, która naprawdę oryginalnie wygląda
BlackJ

Dołączenie: Sob Lis 04, 2017 12:53 am

Postprzez natkawal76 » Nie Lut 25, 2018 2:37 pm

Jak każdy z nas ma często problem z doborem materiałów do wykończenia nasze domu lub mieszkania. W sklepach jest ogromny wybór lecz często jest na trudno na coś się zdecydować. Nie tylko cena odgrywa tutaj ważna rolę ale i wykonanie czy kolorystyka, która nie zawsze nam do końca pasuje. Dlatego ja polecam zapoznanie się z ofertą osób wykonujących np. lustra na wymiar . Wykonują oni nie tylko dekoracje, ale i kabiny prysznicowe, drzwi szklane Warszawa czy inne piękne ale i niezbędne rzeczy do naszego domu. Dlaczego polecam taką opcję? Uważam, że jest doskonały wybór, gdyż przy większym zamówienie możemy negocjować ceny, ale przede wszystkim mamy ogromny wybór kolorów i materiałów. Zawsze możemy wybrać to co się nam podoba przymierzyć kolorystycznie czy pasuje do naszego wnętrza. Jeśli poszukujecie firmy warto poczytać również opinie w sieci na temat wykonawców i znaleźć takiego, który zna się na tym co robi.
natkawal76

Dołączenie: Wto Paź 25, 2016 10:49 am

Postprzez piotera » Nie Mar 04, 2018 9:44 pm

Wnętrza skandynawskie mają ten swój klimat. Ja tak właśnie przymierzam się do remontu i zmiany całej aranżacji. Chciałabym ściany wymalować na szaro i może biało. Mam taką koncepcję by połączyć Zimową Ciszę z Białymi Żaglami z serii kolorów świata duluxa. Co myślicie o takiej wizji? Będzie pasować do tego stylu?
piotera

Dołączenie: Nie Gru 27, 2015 1:13 pm

Postprzez melun » Pon Mar 05, 2018 1:52 pm

ja bym chciał bardzo zaaranżować mieszkanie w stylu nowoczesnym
melun

Dołączenie: Pon Mar 05, 2018 1:51 pm

Postprzez knall » Śro Mar 07, 2018 12:10 pm

mnie się podoba eklektyzm, połączenie nowoczesności z klasyką

ciekawe markizy okienne fakro
knall

Dołączenie: Pon Maj 08, 2017 10:20 am

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości