Strona 1 z 8

Wolny czas

PostWysłany: Śro Cze 28, 2017 5:40 am
przez Korecki
Jeżeli Twoje dziecko ma trochę wolnego czasu to warto zainwestować w jego rozwój intelektualny i dobrze spożytkować ten czas. Więcej o sposobach na stronie http://softring.pl/aby-nauka-byla-efektywna/.

Re: Wolny czas

PostWysłany: Śro Cze 28, 2017 10:28 am
przez Kineskop
Nie jest to fajna oferta.
Generalnie bardzo mało osób z tego korzysta. Ogólnie na pewno nie polecam.

Re: Wolny czas

PostWysłany: Śro Cze 28, 2017 11:52 am
przez bingool
Ja polecam zapisać dziecko na jakieś zajęcia dodatkowe np. sportowe aby mogło dobrze wykorzystać swoją energię ;)

Re: Wolny czas

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 2:20 am
przez Sadako
W wolnym czasie chętnie nagrywam filmy. Ostatnio próbuję czegoś ciekawego, bardziej artystycznego/surrealistycznego. Chcę by ludzie zastanawiali się, jakie jest znaczenie tego, co dopiero obejrzeli.

Re: Wolny czas

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 9:01 am
przez kawepor
JA interesuje się informatyką, dlatego w wolnym czasie sobie programuje :)

Re: Wolny czas

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 11:29 pm
przez ELizka
Moje dziecko spędza wolny czas dość aktywnie. W wakacje jeździ na kolonie, mieszkamy na wsi więc bardzo często pomaga dziadkom przy zwierzętach i dużo czasu poświęca swojemu kucykowi. Teraz kiedy zaczyna się szkoła będzie miała trochę więcej nauki, jednak nie chce tracić kontaktu ze zwierzętami oraz bardzo chciała abym zapisała ją na naukę jazdy konnej. Zgodziłam się i aby pomóc jej w uporządkowaniu wszystkich zadań, postanowiłam zamówić dla niej planer dla ucznia https://familiowo.pl/pl/c/Sklep-Planery-dla-ucznia/22 . Dzięki temu, będzie mogła rozpisać plan wszystkich zajęć i nauczyć się organizacji pracy.

Re: Wolny czas

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 11:02 am
przez mezorr
kawepor a co dokładnie programujesz? Mozesz pochwalic sie jakimis osiagnieciami?

Re: Wolny czas

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 12:25 pm
przez aruna
A co uważacie o internetowych grach liczbowych? Dla mnie to fajny sposób spędzania wolnego czasu, bo oprócz relaksu daje możliwość zarobku. Zazwyczaj gram na https://elotek.pl, gdzie mam dostęp do różnych gier Totalizatora Sportowego. I osławionego Lotto, i Mini Lotto i Dużego Lotka, jednym słowem - dla każdego coś się znajdzie. Ostatnio nawet namówiłem swoich znajomych do tego, aby spróbowali swoich sił w grach liczbowych i od czasu do czasu razem sobie pogrywamy. Byle nie za często, bo można się uzależnić.

Re: Wolny czas

PostWysłany: Śro Wrz 13, 2017 11:55 am
przez Carmer
Jeżeli chodzi o kolonie to polecam Kotlinę Kłodzką. To wyjątkowa kraina, w której czas upłynie na pieszych wędrówkach, zwiedzaniu zabytków i podziwianiu cudów przyrody. To idealne miejsce na letni wypoczynek dla osób w każdym wieku. Dobrze będą się tutaj czuli także aktywni, młodzi ludzie. Stąd też obozy młodzieżowe W Kotlinie Kłodzkiej będą cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przeczytajcie też artykuł http://blopodroze.pl/w-kotlinie-klodzkiej/

Re: Wolny czas

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 10:12 pm
przez tamik89
ja w wolnym czasie oddaję się muzyce albo bieganiu, jeśli chodzi o muzykę, to najczęściej słucham czegoś online jak np http://www.electronicbeats.net/pl/ Electronic Beats muzyka klubowa wg mnie jedna z lepszych stron na której możemy posłuchać "czegoś innego " w dobrym znaczeniu tego słowa :)