Meble

Re: Meble

Postprzez Kamcio23 » Pią Lip 28, 2017 11:12 am

Nie ma lepszych mebli niż dobre i wygodne tapicerowane fotele :)
Kamcio23

Dołączenie: Pon Maj 22, 2017 8:41 am

Postprzez Patrycja9922 » Pon Sie 14, 2017 4:56 pm

Też lubię fotele ;) Ja mam w salonie zestaw mebli wypoczynkowych Almiro, marki Vieri Divani. Jest kanapa i własnie taki duży, wygodny fotel. To moje ulubione miejsce w salonie, siedzę i oglądam sobie komfortowo TV :D
Patrycja9922

Dołączenie: Czw Lis 03, 2016 12:43 pm

Postprzez Coccarda » Pon Sie 14, 2017 6:36 pm

Tapicerowane fotele???? Do kuchni???? Wiesz co? Wszystko zależy od zasobności Twojego portfela, możesz kupić super zestaw w Ikei a możesz też zainwestować w prawdziwe, eleganckie, drewniane meble od stolarza-artysty.
Coccarda

Dołączenie: Pon Kwi 03, 2017 2:53 pm

Postprzez Agusiek55 » Pon Sie 21, 2017 2:22 pm

Ja właśnie jestem na etapie przeprowadzki i nie zamierzam wszystkich mebli przewozić na nowe mieszkanie, wręcz przeciwnie prawie wszystkiego chce się pozbyć. Pora na zmiany w końcu :D W starym domu miała pełno różnych niepotrzebnych gratów, wszędzie mi się to walało. Teraz stawiam na taki oto styl https://blog.furnival.pl/styl-minimalis ... e-wnetrzu/ . Wygląda to bardzo elegancko
Agusiek55

Dołączenie: Sob Maj 27, 2017 4:22 pm

Postprzez Domideco7 » Wto Sie 22, 2017 11:01 am

Szukasz rzetelnej firmy, która wykona dla Ciebie upragnione meble? W takim razie możesz liczyć na firmę Decotarus.pl. Jest ona zespołem wykwalifikowanym posiadającym wielką pasję, który wykona każdą prośbę klienta według jego planu. Wykonują meble zarówno do przedpokoju, jak i do sypialni i salonu. Szczegóły znajdziesz na: www.decoratus.pl!
Domideco7

Dołączenie: Wto Sie 22, 2017 11:00 am

Postprzez Balbina » Wto Sie 22, 2017 5:23 pm

Gdybym ja zakupiła nowe mieszkanie,z pewnością zaczęłabym od umeblowania pokoju dziecięcego.
W dzisiejszych czasach można stworzyć pokoik jak ze snu,wszystko takie kolorowe,świecące i w dodatku z motywem ulubionego bohatera.Jednak najważniejsze jest chyba łóżko,to przecież w nim nasza pociecha będzie nie tylko spałą,ale też odpoczywała,czytała,czy rozmawiała z koleżankami przez telefon,ważne by było wygodne i stylowe.Takie łóżka,można znaleźć na http://martimeble.pl/24-lozka-pietrowe-drewniane
Oferują zarówno łóżka pojedyncze jak i tak modne ostatnio łóżka piętrowe,pasujące do każdego wnętrza.
Balbina

Dołączenie: Pon Lut 13, 2017 5:00 pm

Postprzez TomaszS » Śro Sie 23, 2017 8:45 am

Nie wiem, czy jest sens brać takie tanie kuchenne meble systemowe, przecież one po pięciu latach będą w rozsypce, nawet prawdopodobnie nie będą się podobać. Ja korzystałem z kompleksowej usługi tej firmy http://maxkuchnie.bloog.pl/static,about,index.html. Mają dużą sieć salonów, robią meble kuchenne na wymiar oraz dobierają AGD i dodatki,
TomaszS

Dołączenie: Śro Sie 16, 2017 2:26 pm

Postprzez Sisi » Pią Sie 25, 2017 9:36 am

Dobrze jest też pomyśleć o kąciku dziecięcym, dlatego meble dla noworodka warto wybierać mądrze tak, by były jak najdłużej funkcjonalne.
Sisi

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:12 am

Postprzez Agusiek55 » Pon Wrz 04, 2017 3:11 pm

Zobaczcie sobie moze stronkę http://framet.pl moze cos akurat wybierzecie tam dla siebie. Znajdziecie tam bardzo fajne dodatki do domu jak i ogrodu wykonane za pomocą kowalstwa artystycznego. Zyrandole, kinkiety, swieczniki a takze ogrodzenia i bramy
Agusiek55

Dołączenie: Sob Maj 27, 2017 4:22 pm

Postprzez gympso » Nie Wrz 10, 2017 11:48 pm

Polecam wam sprawdzić sprzęty AGD marki Liebherr, dla mnie rewelacyjnie pasują do nowoczesnej kuchni. W domu wymieniliśmy teraz swoje odsłużone, stare sprzęty i kupiliśmy m.in. lodówkę z kostkarką (świetna sprawa swoją drogą), przyznaję, że jestem zadowolony całościowo z zakupu, bo bardzo dobrze spełnia swoją rolę.
gympso

Dołączenie: Śro Maj 03, 2017 4:28 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości