Tapeta czy farba

Re: Tapeta czy farba

Postprzez 0potterek » Czw Gru 14, 2017 7:55 pm

Tapety i fototapety są teraz bardzo modne, więc ja bym jednak postawił na tą opcję:D Ostatnio nawet synkowi kupiliśmy fototapety do pokoju dziecka . Bardzo mu się podobają i ciągle chce siedzieć w swoim pokoju :D
0potterek

Dołączenie: Śro Gru 13, 2017 9:44 pm

Postprzez Daniel23 » Pią Sty 05, 2018 7:53 pm

Mi podobają się fototapety, gdyż teraz robione są w naprawdę dobrej jakości wydruku, dzięki czemu nie tylko wyglądają ładnie, ale są też solidne. Co sądzicie o tym sklepie > http://mural24.pl/ ? Mają strasznie duży wybór fototapet i przykładowe aranżacje, które pomagają w wyborze odpowiedniego wzoru. Kupował ktoś w tym sklepie i może polecić ?
Daniel23

Dołączenie: Pią Gru 08, 2017 8:57 pm

Postprzez mietka » Sob Sty 06, 2018 7:08 pm

Sprawdź fototapety ;) Moim zdaniem dobrze dobrany wzór może zastąpić wszelkie inne dekoracje
mietka

Dołączenie: Sob Sty 06, 2018 7:05 pm

Postprzez dragon » Czw Sty 11, 2018 8:26 pm

Naprawdę tapety są modne? Nie zauważyłam szczerze mówiąc, rzadko je spotykam we wnętrzach. Jestem jednak zwolenniczką farb bo oprócz tego, że łatwiej się je nakłada to są bardziej długowieczne. W sypialni ostatnio ściany malowałam duluxem easy care i jakoś sobie poradziłam mimo braku doświadczenia :) Smug zero, nic nie prześwituje spod spodu
dragon

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2016 2:26 pm

Postprzez aruna » Wto Sty 16, 2018 11:33 am

Do mnie również lepiej przemawiają farby, zwłaszcza że teraz technologia poszła na tyle do przodu, że praktycznie nie uświadczymy farb brudzących, a plamy można łatwo zmywać. U siebie w mieszkaniu zastosowałam farby Nobilesa - http://nobiles.pl/produkty/sciany-i-sufity/ i jestem zadowolona. Od pomalowania ścian minęły już niemal trzy lata, a wyglądają one tak, jakby dopiero co były malowane. O taki efekt właśnie mi chodziło, jak wybierałam farby. Oczywiście, nigdy nie ma gwarancji,że ściany pozostaną przez długi czas nienaruszone, ale chyba o to chodzi, że wybierać produkty najlepszej jakości :)?
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez mszyf » Wto Sty 16, 2018 4:34 pm

według mnie lepsza jest tapeta, ale no wiekszość mam niestety w farbie
mszyf

Dołączenie: Wto Sty 16, 2018 4:34 pm

Postprzez piotera » Sob Sty 27, 2018 2:15 pm

Zdecydowanie farba, tym bardziej że są teraz nowe kolory dulux . Te z kolekcji kolorów świata nieziemsko mi się podobają i planuję zrobić u siebie remont i wybrać coś z tych ciepłych odcieni
piotera

Dołączenie: Nie Gru 27, 2015 1:13 pm

Postprzez balusekk » Nie Sty 28, 2018 2:26 pm

trochę z innej beczki, czy warto użyć farby posadzkowej https://farbyspecjalistyczne.pl/produkt ... x-special/ o pomalowania posadzek w całym domu?
Urząd bez dobrej zapłaty czyni złodzieja.
Awatar użytkownika
balusekk

Dołączenie: Nie Sty 03, 2016 1:10 pm

Postprzez szramek » Pią Lut 16, 2018 10:15 pm

tapeta :) Farby są już naprawdę nudne i w sumie smutne, a zobaczcie sobie jakie cudne tapety teraz można kupić https://sklep.foteks.pl/fototapety-81-d ... zenne.html , nie wiem ale mnie jako facetowi podobają się bardzo. Moja żona oszalała na ich punkcie.
szramek

Dołączenie: Czw Maj 19, 2016 11:29 pm

Postprzez IrenaKoza » Śro Mar 14, 2018 1:57 pm

Też mi się wydaje, że wnętrza bez żadnych wzorów na ścianie, tylko pomalowane w jednym kolorze są jakieś takie bez wyrazu :P Sama wolę tapety dekoracyjne i w domu mam ich naprawdę wiele w różnych wzorach - w sensie, że w każdym pomieszczeniu inną. Faktem jest, że trudno też o dobry sklep z tapetami dobrej jakości, ale ja swój znalazłam i kupuję tapety dekoracyjne na Dekoori.pl. Szczerze polecam bo mają takie wzory, których nie znajdziecie chyba w innych sklepach :P
IrenaKoza

Dołączenie: Czw Cze 29, 2017 1:04 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości