Naturalne produkty

Naturalne produkty

Postprzez Czerepah » Śro Gru 07, 2016 2:43 pm

Witam. Mam do Was pytanie. Jak wygląda Wasze odżywianie ? Czy przejmujecie się tym co jecie czy może nie dbacie za bardzo o to ? Jak się jest młodym to może jeszcze można jakoś się tym zbyt nie przejmować. No ale jeśli ma się już te powiedzmy prawie 40 lat to jednak to co jemy ma olbrzymie znaczenie. Ja zdałem sobie sprawę że mimo iż jestem postury szczupłej to moje obecne odżywianie nie należy to zbyt zdrowych. Dlatego też postanowiłem wprowadzić w swoim życiu radykalne zmiany. Zacząłem do tego że szukałem przez dość długi czas sklepu internetowego gdzie będę mógł się zaopatrzyć w zdrowe i naturalne produkty. Bardzo dobrą opinią cieszy się obecnie sklep taki jak http://www.jedzpij.pl/maka_poznanska Dzięki któremu będziemy mogli kupić przede wszystkim zdrowe produkty pozbawione chemii z których można przyrządzić pełno wartościowe w składniki odżywcze posiłki. Jeśli i Wam leży na sercu Wasze zdrowie to na prawdę polecam tam zajrzeć i przekonać się co mają nam do zaoferowania a jest tego cała masa. Na pewno każdy fan zdrowego żywienia znajdzie tutaj coś dla siebie. Można im zaufać a ich produkty cieszą się dużą popularnością oraz pozytywnymi opiniami wśród klientów.
Czerepah

Dołączenie: Wto Lut 02, 2016 3:49 pm

Re: Naturalne produkty

Postprzez antonia45 » Śro Gru 07, 2016 7:41 pm

ja się potwornie denerwuję, spoglądam na każda etykietkę w sklepie i czasami wychodzę z pustym koszykiem, bo niestety nie znajdę nic godnego uwagi :(
antonia45

Dołączenie: Śro Gru 07, 2016 6:36 pm

Postprzez malami » Pon Gru 12, 2016 10:39 am

Warto zwrócić uwagę na skład produktów, czasem też uzupełniam dietę o naturalny błonnik http://vitispharma.pl/glukomannan-zdrowy-i-naturalny-blonnik pomaga w odchudzaniu i ma wiele innych zalet.
malami

Dołączenie: Pią Lip 22, 2016 10:05 am

Postprzez panorama » Pon Gru 12, 2016 1:03 pm

Ja też używam teraz tylko naturalnych produktów.
panorama

Dołączenie: Pon Gru 22, 2014 4:49 pm

Postprzez aniel56 » Pon Gru 12, 2016 3:38 pm

ja używam tylko naturalnych produktów, bez chemii, innych już się nie tknę, bo jest bardzo szkodliwe... :(
aniel56

Dołączenie: Pon Gru 12, 2016 3:31 pm

Postprzez Beretta » Pon Gru 12, 2016 4:25 pm

Ja nie zwracam na to zbyt wielkiej uwagi. Ale chyba najwyższa pora zacząć.
Beretta

Dołączenie: Czw Paź 20, 2016 2:43 pm

Postprzez pepitka » Pon Gru 12, 2016 4:35 pm

Mam podobnie. Rezygnuję z wielu szkodliwych substancji.
pepitka

Dołączenie: Wto Lut 24, 2015 10:56 am

Postprzez wika » Nie Sty 01, 2017 4:08 pm

Nawet nie wiecie, jaką skarbnicą zdrowych składników odżywczych jest olej rzepakowy! Ma w sobie nawet 10 razy więcej cennych kwasów omega-3 niż oliwa z oliwek. Do tego zawiera witaminę E i dobre sterole, obniżające poziom cholesterolu. Nigdy bym się tego nie spodziewała, a przeczytałam to po prostu w jednym z artykułów - http://pokochajolejrzepakowy.eu/moda-ol ... zystkiego/
Będę więc częściej stosować olej rzepakowy w mojej kuchni :)
wika

Dołączenie: Wto Sie 30, 2016 3:40 pm

Postprzez szramek » Śro Sty 18, 2017 11:56 pm

no powiem, Wam że coraz bardziej świadomie podchodzę do jedzenia. Bo coraz gorzej się czuję i winą obarczam właśnie żywność no i jakość powietrza. Obecnie studiuję to http://zdrowedodatki.pl/dodatki-do-zywnosci , żeby mieć świadomość co jest dodawane do żywności i jak to na nas wpływa. Jak to mówią jesteśmy tym co jemy, więc po tym jak się czuję od jakiegoś czasu to aż strach myśleć co jadam.
szramek

Dołączenie: Czw Maj 19, 2016 11:29 pm

Postprzez obywatel » Pon Sty 23, 2017 6:34 pm

Coraz więcej ludzi zwraca uwagę na to co zjada. Ja kupuję na przykład sery tradycyjne, wędzone w komorach. Na maxmag poradnik do czego wykorzystać komory wędzarnicze poza przemysłem mięsnym. Dużo lokali gastronomicznych posiada takie urządzenia na potrzeby kuchni.
obywatel

Dołączenie: Pon Wrz 28, 2015 11:08 am

Następna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości