Domowa apteczka

Re: Domowa apteczka

Postprzez latzap » Pon Lis 20, 2017 6:49 pm

Ja też tak uważam, moim zdaniem powinna być.
latzap

Dołączenie: Śro Lis 15, 2017 11:48 pm

Postprzez Weki » Wto Lis 21, 2017 10:59 pm

Domowa apteczka powinna być bardzo dobrze wyposażona. Dlatego przy jej kompletowaniu nie zapomnij o czymś :) Na pewno warto mieć ich http://medarfa.pl/ produkty prozdrowotne bo są skuteczne i na bazie naturalnych składników. Uważam, że będziesz z nich zadowolona i nie raz Ci się przydadzą :)
Weki

Dołączenie: Nie Wrz 25, 2016 2:30 pm

Postprzez wika » Pią Lis 24, 2017 3:43 pm

Moim zdaniem na suchy kaszel bardzo dobrym produktem jest syrop o nazwie Levopront -http://levopront.pl/ . Można go podawać dzieciom od 25 miesiąca życia, a poleca go wielu pediatrów. To bezpieczny i sprawdzony środek, który łagodzi podrażnienia powodujące kaszel w drogach oddechowych, koniecznie go kupcie.
wika

Dołączenie: Wto Sie 30, 2016 3:40 pm

Postprzez olesiolesiu » Pią Lis 24, 2017 8:47 pm

ja mam, kupiłem ostatnio w aptece już z wyposażeniem :D
olesiolesiu

Dołączenie: Pią Lis 24, 2017 8:47 pm

Postprzez martynkka » Śro Lis 29, 2017 9:14 pm

do mojej apteczki ostatnio doszedł dicofer junior, jest to suplement diety mojej Klary, który idealnie uzupelnia braki żelaza w jej organizmie. A do tego nie barwi zębów !
martynkka

Dołączenie: Pon Sie 21, 2017 3:52 pm

Postprzez Sezamka » Czw Lis 30, 2017 4:40 pm

A stosujecie naturalne leki? Jeśli tak, to jakie?
Sezamka

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 2:00 pm

Postprzez kopertka » Śro Gru 20, 2017 8:47 pm

Moja "domowa apteczka" to duża szafka w kuchni, przy kilkuosobowej rodzinie troszkę tych leków i tym podobnych się uzbiera. Ale skrupulatnie co jakiś czas ją przeglądam by nic zbędnego nie trzymać, mąż kiedyś sobie kupił witaminy dla sportowców których nawet nie otworzył :) bo wiadomo sportowiec z niego żaden. Lepiej w naszym przypadku sprawdza się Biovital jako preparat witaminowy, jego w apteczce zabraknąć nie może. Wyraźnie nas wzmacnia i łagodzi nerwy. A żelazo wpływa na prawidłową pracę serca i układu krążenia.
kopertka

Dołączenie: Nie Mar 13, 2016 12:30 am

Postprzez lestor » Pon Lut 05, 2018 5:49 pm

Podstawowe rzeczy mam w apteczce domowej takie, które powinny byc wszedzie no i jakies przeciwbolowe tabletki takze leki w stylu sambucol extra strong na pierwsze objawy przeziebienia i nic wiecej jak cos brakuje to po prostu ide dokupic do apteki ;)
lestor

Dołączenie: Czw Gru 14, 2017 10:27 am

Postprzez kelis » Śro Lut 07, 2018 6:19 pm

Tak jak pisałem w innym temacie właśnie dodałem do niej sambucol extra strong skoro tak wiele osób go poleca a leki tego typu są potrzebne szczegolnie w zime gdy tych przeziebien jest mnostwo.
kelis

Dołączenie: Pią Paź 20, 2017 11:42 am

Postprzez koczwara » Pią Mar 09, 2018 10:18 am

Wstyd sie przyznac ale kiedys nie zwracalam na to uwagi mialam cos przeciwbolowego i jakis plaster.. teraz przy mezu i dzieciach mam cala szuflade rzeczy niezbednych :D przede wszystkim cos dla dzieciakow bo wiecznie choruja, leki na astme meza i moją inteste (http://intesta.pl/ ) na biegunki (mam problemy z jelitami) i zawsze dbam by uzupelniac zapasy by nie bylo przykrej niespodzianki
koczwara

Dołączenie: Pon Sie 21, 2017 1:31 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] oraz 3 gości