Zdrowa dieta

Re: Zdrowa dieta

Postprzez araha » Pią Lut 16, 2018 1:37 pm

Mnie ostatnio zaczęła martwić kandydoza tzn. czytam o tym i nie mam pojecia czy moje dolegliwosci sa wlasnie takie jak przy kandydozie.... ostatnio czesto boli mnie brzuch i mam problemy z trawieniem ;/
araha

Dołączenie: Pią Lut 16, 2018 1:27 pm

Postprzez mane-kin » Pią Lut 16, 2018 7:58 pm

pewnie, że jest zdrowa dieta
mane-kin

Dołączenie: Pią Lut 16, 2018 7:52 pm

Postprzez PanieKraxa » Sob Lut 17, 2018 9:13 pm

No dobra, ale trzeba też zawsze pamiętać o tym, że dobra i odpowiednio zbalansowana dieta pozwala nam na obronę naszego organizmu przed pasożytami. W ogóle, niedawno udało mi się dowiedzieć jak oczyścić organizm z pasożytów. Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej jak mogę to zrobić...
PanieKraxa

Dołączenie: Sob Lut 17, 2018 8:57 pm

Postprzez bartika » Nie Lut 18, 2018 9:22 pm

Dla mnie zdrowa dieta to zdrowe, urozmaicone odżywianie. Nie stosuję i nie stosowałam nigdy jakiejś konkretnej diety; a że jestem po 40 to zaczęłam pić biovital tonik. Wcześniej kupowałam go moim rodzicom. Akurat ten bo ma dobrze dobrany skład ważnych witamin, do tego ekstrakt z głogu. To i o serce dbam i ogólnie organizm jest wzmocniony, mniej podatny na infekcje.
bartika

Dołączenie: Nie Lut 18, 2018 8:29 pm

Postprzez Sweet » Śro Lut 21, 2018 12:10 am

Odnośnie zdrowej diety, to powiem wam że to jest naprawdę ciężka sprawa odżywiać się tak, żeby być ciągle w zdrowej kondycji. Ostatnio czytałam sobie na stronie http://dbamoserce.pl/nadcisnienie-objaw ... ozpoznasz/ bardzo fajny artykuł odnośnie nadciśnienia tętniczego i po przeczytaniu zrozumiałam, że ten problem może dotyczyć również mojej osoby. Wszystko dzięki stronie DbamoSerce.pl.
Sweet

Dołączenie: Pon Maj 30, 2016 10:19 am

Postprzez martynkka » Wto Mar 13, 2018 6:30 pm

jeśli dbamy o to co jemy to zdecydowanie lepiej się czujemy i lepiej funkcjonujemy. Nasz organizm też wtedy lepiej funkcjonuje. Ja oprócz diety bogatej w wszelkie ważne minerały to stosuję kapsułki Intesta http://intesta.pl/ . Dzięki nim nie mam już tego bulgotania w jelitach po posiłkach
martynkka

Dołączenie: Pon Sie 21, 2017 3:52 pm

Postprzez Daniel23 » Śro Mar 28, 2018 4:51 pm

Zdrowa dieta nie jest łatwa, zwłaszcza teraz, kiedy otaczają nas produkty pełne konserwantów. Ważne jest też aby pić odpowiednie napoje. Myślicie, że takie naturalne soki będą lepsze od wody Wydaje mi się, że tak bo zawierają dużo witamin i innych składników odżywczych. A Sady Wincenta podoba mają najlepszy smak. Chyba skusze się na ten > https://www.sadywincenta.pl/sklep/smaki ... orzeczkowy bo jestem ogromnym zwolennikiem porzeczki. A wy co o tym myślicie ?
Daniel23

Dołączenie: Pią Gru 08, 2017 8:57 pm

Postprzez luiza » Wto Kwi 03, 2018 12:58 pm

Ja myslę o zgłoszeniu się do dietetyka. Sama raczej nie dam rady schudnąć niestety.
Jakiś czas temu trafiłam na bazę dietetyków z całej polski - Kcalmar. Mają też w ofercie program dla dietetyka w którym można układać diety. Oferta jest naprawdę bardzo ciekawa. Po głowie chodzi mi też siłownia. Już znajoma mówiła ze od poniedziałku chce zacząć chodzić i pytała czy chcę do niej dołączyć.
luiza

Dołączenie: Śro Wrz 27, 2017 1:24 pm

Postprzez miszmasz » Śro Kwi 11, 2018 11:13 am

Koniecznie pomyśl też o takim rozwiązaniu jak dieta z dowozem. To moim zdaniem super wygodna możliwość. Nie trzeba gotować, dieta jest urozmaicona, codziennie dostajemy pyszne posiłki z dowozem do domu lub biura. Warto się nad tym zastanowić.
miszmasz

Dołączenie: Nie Lut 28, 2016 12:04 pm

Postprzez renia89 » Wto Kwi 17, 2018 10:08 am

Jak najbardziej zgadzam się ze stwierdzeniem spersonalizowanej diety. Taką mam właśnie dostałam w poradni dietetycznej Dobry Dietetyk http://www.odbierz-telefon.compensation-uk.org/artykuly/510-187-033.html i od tego momentu czuje się lepiej i widzę różnicę w sylwetce :)
renia89

Dołączenie: Śro Mar 07, 2018 11:51 am

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] oraz 8 gości