Zdrowa dieta

Re: Zdrowa dieta

Postprzez teger » Wto Paź 03, 2017 1:47 pm

JA tam nigdy nie dbałem o dietę i moim zdaniem wyglądam dobrze, tak samo jak ze zdrowiem :)
teger

Dołączenie: Wto Paź 03, 2017 1:42 pm

Postprzez donnko » Sob Paź 07, 2017 11:16 pm

serio serio,dla niektórych ludzi suplementy są zbawiennie, więc to naprawdę dobra alternatywa. Wiele ludzi teraz zapomina o zdrowym odżywianiu, a w tym co jedzą(np fast food) witamin nie ma dlatego dla takich ludzi są suplementy.
donnko

Dołączenie: Pon Wrz 25, 2017 11:19 am

Postprzez knall » Wto Paź 10, 2017 9:50 am

ale suplementy to w większości chemia niestety

użyteczne odniesienie
knall

Dołączenie: Pon Maj 08, 2017 10:20 am

Postprzez Mermagda0 » Śro Paź 11, 2017 10:16 am

Są też naturalne suplementy diety, trzeba wiedziec tylko co można, a czego lepiej nie brać. W połaczeniu z odpowiednią dietą na pewno dadzą fajne efekty:) Jeżeli nie radzicie sobie z doborem tego wszystkiego oraz odpowiednimi treningami dla waszego ciala to polecam usługi firmy www.kuźnia-zdrowia.pl. Na ich stronie znajdziecie gotowe diety, które możecie zamówić w formie gotowego posiłku, jak i porady dietetyka i konsultacje treningowe
Mermagda0

Dołączenie: Pon Sie 07, 2017 9:31 pm

Postprzez EraserH » Pon Paź 16, 2017 5:50 pm

Zdrowa dieta to podstawa - zwłaszcza jeżeli mierzymy się z bólami brzucha i innymi dolegliwościami układu trawiennego i pokarmowego. Naprawdę, ludzie zapychają się fastfoodami i innymi złymi pokarmami, a później się dziwią, że mają takie problemy. Nie warto. Polecam wejść na
http://brzuchobrzucho.pl/ i dowiedzieć się czegoś przydatnego!
EraserH

Dołączenie: Sob Paź 14, 2017 11:07 pm

Postprzez Olaj » Wto Paź 17, 2017 12:39 am

W sieci dostępnych jest wiele diet ale ja po prostu stawiam na naturalne produkty bogate w błonnik na przykład dzisiaj na śniadanie przygotowałem sobie super owsiankę z sokiem jabłkowym, jogurtem i owocami
Olaj

Dołączenie: Wto Paź 17, 2017 12:20 am

Postprzez IrenaKoza » Śro Paź 25, 2017 12:37 pm

Ja też żyję według zasady, że dieta musi być zdrowa. Wszystko zaczęło się od tego jak stanęłam na wadza, a ta pokazała wynik trzycyfrowy. To był dla mnie szok. Od razu udałam się do dietetyczki, zmiana diety, ćwiczenia i oczywiście wspomagające suplementy. Zaczęłam brać Activlab muscle Up żeby jakoś dojść do siebie po treningach i dziś mogę się cieszyć świetną figurą dzięki wytrwałości i wsparciu innych osób
IrenaKoza

Dołączenie: Czw Cze 29, 2017 1:04 pm

Postprzez mariczka556 » Śro Paź 25, 2017 10:27 pm

Ja staram się jeść zdrowo. Głównie warzywa , owoce , ryże, kasze https://kupiec.pl/ . Makarony bardzo rzadko, ewentualne tylko brązowe. Staram się jeść regularnie choć nie zawsze przy maluszku się udaje. Przez pół roku zgubiłam 8 kg.
mariczka556

Dołączenie: Śro Paź 25, 2017 10:24 pm

Postprzez kot_czerwony » Czw Paź 26, 2017 10:55 am

Niektórzy nie muszą się starać, bo mają po prostu dobre geny. Niestety nie wszyscy mają taki komfort.
kot_czerwony

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 1:26 pm

Postprzez miszmasz » Sob Lis 04, 2017 1:11 pm

A co z dziećmi? Pamiętajcie o tym, że dieta dla najmłodszych też musi być odpowiednio ułożona i zbilansowana. Polecam poczytać o tym, czym jest kurs dietetyki online. Macie tam do wyboru świetny kurs Zasady żywienia dzieci. Prowadzą go specjalistki z zakresu dietetyki, a po ukończeniu kursu otrzymacie dyplom i zaświadczenie MEN.
miszmasz

Dołączenie: Nie Lut 28, 2016 12:04 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości