Ciekawy prezent dla niego

Re: Ciekawy prezent dla niego

Postprzez Lizuta20 » Pią Maj 12, 2017 3:04 pm

Bilety to świetny pomysł - musisz tylko wiedzieć której drużynie kibicuje lub jaki zespół lubi.
Lizuta20

Dołączenie: Pią Gru 30, 2016 2:28 pm

Postprzez Magdula88 » Pon Maj 15, 2017 11:32 am

Ja mojemu dałam ostatnio bardzo fajne dodatki modowe: zegarek i krawat. Jest to prezent, który działa w dwie strony, nie bede sie musiala za niego wstydzic:D kawa lavazza tez jest dobrym dodatkiem do kazdego prezentu, ja ją często dodaje wlasnie :)
Magdula88

Dołączenie: Sob Kwi 29, 2017 1:51 am

Postprzez pepitka » Wto Maj 16, 2017 2:52 pm

Ja tam nie staram się być oryginalna. Moim zdaniem lepsze są praktyczne prezenty.
pepitka

Dołączenie: Wto Lut 24, 2015 10:56 am

Postprzez tored » Wto Maj 16, 2017 2:54 pm

Temat przewija się na wielu forach, ale myślę za najlepsza alternatywą będzie przedmiot związany z hobby, jak myslicie?
tored

Dołączenie: Wto Maj 16, 2017 2:47 pm

Postprzez Sisi » Śro Maj 17, 2017 8:14 am

Albo coś o czym od dawna marzył, tylko trzeba podpytać.
Sisi

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:12 am

Postprzez petita » Czw Cze 29, 2017 11:43 am

niech to będzie coś związanego z hobby :) ja swojemu facetowi ostatnio kupiłam drona, bo akurat znalazłam fajny model w teletorium
petita

Dołączenie: Śro Gru 07, 2016 12:49 pm

Postprzez Weki » Śro Sie 09, 2017 11:18 pm

Ja od jakiegoś czasu nie kupuję jakiś wymyślnych prezentów bo często były one nie trafione. Udało mi się może dwa, trzy razy trafić w coś ciekawego co ucieszyło mojego partnera. Od jakiegoś czasu kupuję tylko przydatne rzeczy. Do tego typu prezentów należą np kosmetyki. jeżeli nie wiesz na jakie postawić to ja polecam zajrzeć do nich https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/broda-i-wasy/ bo mają w swoim sklepie świetne marki kosmetyczne :)
Weki

Dołączenie: Nie Wrz 25, 2016 2:30 pm

Postprzez eela » Sob Sie 19, 2017 7:41 pm

Ciekawym prezentem dla faceta jest zegarek, który zawsze się przyda. A ja uważam że mężczyna powinien mieć więcej niż jeden. Klasyczny na elegantsze wyjścia i sportowy na codzień. Ciekawe model znalazłam na http://www.zegarkowy.pl/category/casio-classic-meskie. Posiadają w swojej ofercie zegarki na pasku i bransolecie, srebne , złote.
eela

Dołączenie: Sob Lip 01, 2017 7:55 am

Postprzez wika » Nie Sie 20, 2017 1:14 pm

Mój mężczyzna lubi stylowe i męskie dodatki np. zegarki, paski, aktówki czy spinki do mankietów. Po prostu ceni sobie takie drobne gadżety, które podkreślają każdy strój. W tym roku chcę mu kupić na urodziny czapkę lub kapelusz męski z tego sklepu https://www.sterkowski.pl/ . Wpadły mi w oko m.in. beretówki, kaszkiety czy maciejówki. Wszystko tak ładnie uszyte i z klasą. Co sądzicie o takim niebagatelnym dodatku dla faceta?
wika

Dołączenie: Wto Sie 30, 2016 3:40 pm

Postprzez asia90 » Pon Sie 28, 2017 8:07 am

Każdy facet uwielbia zegarki. Są one symbolem męskości, a także elegancji. W oczach kobiet zegarek znacząco podnosi wartość danego mężczyzny, ponieważ jest on symbolem prestiżu oraz bogactwa. Z tego względu warto zaopatrzyć swojego lubego w świetnie wyglądający model, żeby od razu było widać, że nie jest to byle jaki facet. Osobiście mogę polecić najnowszy hit: zegarki drewniane. Można je kupić tutaj, do czego zachęcam, ponieważ jest to świetny wybór.
asia90

Dołączenie: Pon Lut 06, 2017 4:49 am

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 16 gości