Samodzielna budowa domu

Re: Samodzielna budowa domu

Postprzez żyrafka1 » Pon Cze 26, 2017 12:53 pm

Myślę, że w przypadku budowy domu warto się posługiwać takimi poradami, jak te zawarte w serwisie o wiertłach i drutach, niezbędne przy budowie i o których można przeczytać na faar.pl/podstawowe-i-zaawansowane-akcesoria-do-elektronarzedzi/. Dzięki temu można dowiedzieć się, czym kierować się przy zakupie takich narzędzi i gdzie szukać wartościowych materiałów i akcesoriów budowlanych.
żyrafka1

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:45 am

Postprzez Qryk » Wto Cze 27, 2017 9:04 am

Ostatnio oprócz domów buduje się bardzo dużo firm buduje hale. Dużym zainteresowaniem cieszy się dobrej jakości Armatura przemysłowa Bez tego typu zaworów żadna porządna firma nie wybuduje hali tak aby spełniała wszystkie wymogi.
Qryk

Dołączenie: Pon Cze 19, 2017 3:55 pm

Postprzez kot_czerwony » Wto Cze 27, 2017 2:53 pm

Chyba nie ośmieliłbym się sam porwać na takie przedsięwzięcie.
kot_czerwony

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 1:26 pm

Postprzez byd11 » Czw Cze 29, 2017 2:54 pm

Dzięki! Na pewno się przyda :) A co myślicie o kominku? Według mnie to super sprawa i właśnie szukam firmy która się tym zajmuje. Póki co znalazłem coś takiego - http://ignif.com/wklady-kominkowe/ - może ktoś korzystał z ich usług i mógłby się wypowiedzieć? Albo polecić mi coś innego godnego uwagi? :)
byd11

Dołączenie: Wto Cze 27, 2017 4:28 pm

Postprzez knall » Pią Cze 30, 2017 11:48 am

Podziwiam ludzi, którzy podejmują się takich wyzwać. My budowaliśmy do i sporo rzeczy robiliśmy sami i było bardzo ciężko, licz że to parę lat wyjęte z życiorysu ;)

this link
knall

Dołączenie: Pon Maj 08, 2017 10:20 am

Postprzez pepitka » Pią Cze 30, 2017 9:23 pm

To nie jest proste i szybkie. Moim zdaniem lepiej zatrudnić ekipę.
pepitka

Dołączenie: Wto Lut 24, 2015 10:56 am

Postprzez Babka27 » Pią Cze 30, 2017 10:35 pm

Moim zdaniem nie da się wszystkiego zrobić samodzielnie, zaczynając od projektu, poprzez budowę, a na wykończeniu wnętrz kończąc... Jeśli chodzi o projekt domu warto kupić już gotowy. W sieci można znaleźć naprawdę ciekawe propozycje, na przykład na stronie pracowni MG Projekt projekty domów są podzielone na różne kategorie, dzięki czemu bez problemu można znaleźć swój wymarzony ;)
Babka27

Dołączenie: Pią Lut 03, 2017 9:53 am

Postprzez lammiss23 » Wto Lip 04, 2017 9:06 pm

Budowa budową, panowie warto tez pomyśleć o bezpieczeństwie. Ja u siebie juz w trakcie budowy domu zacząłem rozmieszczać na posesji kamery do monitoringu tak aby byc pewnym, że moja rodzina i mienie będa zawsze bezpieczni. Czy wy o tym zapominacie?
lammiss23

Dołączenie: Wto Lis 29, 2016 11:36 am

Postprzez aruna » Śro Lip 05, 2017 9:20 am

Ja także nie zdecydowałem się na samodzielną budowę domu. Wolałem powierzyć budowę profesjonalnej ekipie, która zorganizowała wszystko od a do z. Oczywiście, nie korzystałem z usług pierwszych lepszych budowlańców, ale polecanych mi przez znajomego. W każdym razie nie żałuję tej decyzji, budowa domu trwała prawie dwa lata, ale wreszcie nastąpił koniec. Właśnie się wprowadziliśmy i chciałem przy okazji poradzić się Was w jednej kwestii. Mianowicie, chodzi o to, że szukam odpowiedniego węgla na zimę i trafiłem na tę ofertę - http://wegielsztygar.pl/product-pol-10-1-tona-1000-kg-br-EKOGROSZEK-ULTRA-br-WEGIEL-SZTYGAR-br-28-27-MJ-kg-.html. Waszym zdaniem taki węgiel nadałby się do ogrzania domu?
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez Qryk » Wto Lip 11, 2017 10:13 am

Bo dobra armatura przemysłowa to podstawa przy wszelakich budowach.
Qryk

Dołączenie: Pon Cze 19, 2017 3:55 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości