Samodzielna budowa domu

Re: Samodzielna budowa domu

Postprzez maksewo » Wto Lip 11, 2017 2:18 pm

Ja tam jestem jednak za tym by zapłacić jakiejś porządnej ekipie budowlanej i mieć problem z głowy!
maksewo

Dołączenie: Wto Lip 11, 2017 2:14 pm

Postprzez knall » Pon Lip 17, 2017 2:18 pm

Jasne jak masz kase to wiadomo, że lepiej zapłacić, proste.

click here for info
knall

Dołączenie: Pon Maj 08, 2017 10:20 am

Postprzez pizzozerca » Pon Lip 17, 2017 10:07 pm

Samodzielna budowa domu to zawsze ryzyko. Coś nie wyjdzie i za wszystko jesteś odpowiedzialny Ty...
pizzozerca

Dołączenie: Pon Lip 17, 2017 10:06 pm

Postprzez Sylwianaa » Nie Lip 30, 2017 9:20 pm

Samodzielna budowa to faktycznie spore ryzyko ale jak ktoś sie na tym zna to czemu nie. Warto jednak przed budową wyposażyć się w odpowiednie urządzenia. Przydatny moze być rozwijak do blachy. Profesjonalny sprzęt przyspieszy pracę i znacznie ją ułatwi. Jesli będa Wa potrzebne inne urządzenia do obróbki blachy to polecam zapoznac się z ofertą firmy Schlebach.
Sylwianaa

Dołączenie: Pią Lut 19, 2016 1:25 pm

Postprzez paluszek » Wto Sie 29, 2017 9:48 am

Ekipa do montażu instalacji elektrycznych musi być, ja w moim domku nad jeziorem zatrudniłem tą ekipę: http://elektropoznan.pl - świetni fachowcy. Wszystko w terminie, w racjonalnej cenie, żadnej fuszerki. Bardzo gorąco polecam, serio.
paluszek

Dołączenie: Wto Sie 29, 2017 9:35 am

Postprzez martynkka » Śro Wrz 13, 2017 4:39 pm

Ja z mężem nie dałabym rady, dlatego jak my budowaliśmy dom to wynajęliśmy ekipę. Fachowcy to wszystko wiedzieli co i jak i doradzali w wyborze poszczególnych materiałów. Jeśli bardzo wdzięczni za to że namówili nas na wybranie do ocieplenia systemu Carbon z włóknem węglowym od Caparola. Ciepło się świetnie utrzymuje w domu i nie ucieka poza niego więc mamy mniejsze rachunki za ogrzewanie
martynkka

Dołączenie: Pon Sie 21, 2017 3:52 pm

Postprzez balusekk » Śro Wrz 13, 2017 6:28 pm

Jeśli chodzi o budowę dachu to polecam porządną farbę dachową- https://farbyspecjalistyczne.pl/kategor ... ktu/dachy/
Urząd bez dobrej zapłaty czyni złodzieja.
Awatar użytkownika
balusekk

Dołączenie: Nie Sty 03, 2016 1:10 pm

Poprzednia

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 16 gości