przeziebienie czy alergia?

Re: przeziebienie czy alergia?

Postprzez Trudny_Chop » Nie Sty 07, 2018 3:07 pm

Dokładnie! Najlepiej udać się do lekarza, on na pewno Ci powie co to jest. Jeżeli alergia to pewnie wypisze skierowanie do alergologa i jakieś odczulanie, wtedy to powinno pomóc :)
Trudny_Chop

Dołączenie: Nie Sty 07, 2018 3:05 pm

Postprzez radzixon » Nie Sty 07, 2018 8:10 pm

Zgadzam sie niektórymi tutaj, co do tego że trzeba się po prostu wybrać do lekarza i już ;) Przepisze Ci odpowiednie leki i za tydzień nos już będzie suchy
radzixon

Dołączenie: Nie Sty 07, 2018 8:08 pm

Postprzez luiza » Pią Sty 12, 2018 8:00 am

Też stawiam na alergię. Najlepszym rozwiązaniem są testy, dowiesz się co Ci dolega.
Warto też kupić oczyszczacz powietrza Dzięki niemu powietrze w domu będzie czyste i będzie Ci się łatwiej oddychać. Z tego co wiem to idealne rozwiązanie dla alergików.
luiza

Dołączenie: Śro Wrz 27, 2017 1:24 pm

Postprzez zielonek » Pią Sty 12, 2018 12:08 pm

Objawy alergii są praktycznie takie same jak objawy przeziębienia więc na wszelki wypadek chyba najlepiej będzie udać się do diabetologa i się zbadać nie sądzisz?
zielonek

Dołączenie: Pią Sty 12, 2018 12:06 pm

Postprzez herbatniczek » Pią Sty 12, 2018 4:17 pm

Według mnie to może być alergia. Najlepiej zrobić sobie testy i wtedy będziesz miał pewność :)
herbatniczek

Dołączenie: Pią Sty 12, 2018 4:16 pm

Postprzez marikaa » Sob Sty 20, 2018 7:44 pm

Ja ja takie objawy u siebie zauważam to od razu do apteki po Sambucol Extra Strong syrop +tabletki do tego duże ilości herbaty z cytryną ze względu na witaminę C i udaje mi się wyleczyć za każdym razem także polecam :)
marikaa

Dołączenie: Sob Sty 20, 2018 7:42 pm

Postprzez Zolnierz34 » Nie Sty 21, 2018 12:43 pm

Lepiej udać się do lekarza specjalistyczne badania i tam wszystko wyjdzie :) Alergię można wyleczyć przez odczulanie :P
Zolnierz34

Dołączenie: Nie Sty 21, 2018 12:41 pm

Postprzez mukol » Pon Sty 29, 2018 10:21 pm

Lek o którym piszesz czyli Sambucol Extra Strong jest faktycznie skuteczny przy ostatnim przeziębieniu miałam okazję stosować i tak jak piszesz objawy już na drugi dzień były o wiele słabsze a na trzeci dzień byłam już zupełnie zdrowa ;)
mukol

Dołączenie: Pią Wrz 01, 2017 1:58 pm

Postprzez Gonzek » Wto Sty 30, 2018 2:27 pm

Oj ja nigdy wcześniej nie słyszałem o takim leku.. Nic mi to nie mówi ;) Ale w sumie mam do Was troszkę inne pytanie czy korzystacie może z różnych blogów w celu zdobycia wiedzy na temat zdrowia i przeziębień? Znalazłem taki artykuł http://www.lecze-przeziebienie.pl/zatka ... im-radzic/ i zastanawiam się czy warto opierać się na takich wpisach i źródłach ;)
Gonzek

Dołączenie: Nie Sty 28, 2018 1:32 am

Postprzez miszmasz » Czw Lut 08, 2018 3:07 pm

Tak czy inaczej przy dzisiejszym stanie jakości powietrza w każdym domu powinien znaleźć się oczyszczacz powietrza. Warto więc zajrzeć na stronę http://www.oczyszczacze-powietrza.pl/, gdzie znajdziecie bardzo duży wybór tego typu urządzeń. Przy okazji możecie liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony personelu sklepu.
miszmasz

Dołączenie: Nie Lut 28, 2016 12:04 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości