kominek do domu?

kominek do domu?

Postprzez lubominka » Czw Lis 10, 2016 2:53 pm

Hej! Kominek w domu to super sprawa :) Jeśli szukacie profesjonalnej firmy, która zajmuje się sprzedażą i montażem, to warto się zapoznać z ofertą piaseczno kominki :) Duży wybór oraz co ważne - super jakość:)
lubominka

Dołączenie: Pon Lut 15, 2016 1:10 pm

Re: kominek do domu?

Postprzez Sylwianaa » Wto Lis 15, 2016 7:22 pm

Zgadzam się, że kominek to świetna sprawa. Niestety nie każdy ma możliwość zbudowania kominka w swoim domu czy mieszkaniu. Ja akurat mieszkam w bloku więc u mnie prawdziwy kominek nie wchodzi w grę ale chyba zdecyduję się na biokominek. Już przeglądałam wstępnie ofertę na http://sklep.kominki-vector.pl/ . Mają duży wybór rożnego rodzaju kominków, oferują montaż oraz serwis.
Sylwianaa

Dołączenie: Pią Lut 19, 2016 1:25 pm

Postprzez Marylka88 » Śro Mar 22, 2017 1:18 pm

Kominki są super sprawą. I nie zgodzę się, że w bloku nie można mieć kominka. W każdym razie moja ciotka sobie kominek w swoim salonie zamontowała, a mieszka na drugim piętrze w bloku pięciopiętrowym. I jest to nawet ten kominek http://kratki.com/sklep/pl/produkt/761/ ... noramiczny. Choć może faktycznie było jej łatwiej, bo mieszka w starym budownictwie. Gdzie jeszcze niektórzy mają piece kaflowe w mieszkaniach. Trzeba zapytać się czy w twoim bloku jest taka możliwość. Myślę, że w starszym budownictwie jest na pewno. A jak chce się mieć tylko klimat kominka w domu to można zainwestować w kominek elektryczny. Moja znajoma takowy kominek w domu sobie zamontowała. Jest on naprawdę nastrojowy. No i z zamontowanie go nie ma tyle kłopotu co z zamontowaniem zwykłego kominka. I chociaż w domu nie chciałabym mieć kominka to wiem jaki on daje klimat szczególnie zimą. I rozumiem dlaczego teraz ludzie chcą mieć w domu kominek. Ja nie chce mieć, bo w domu są małe dzieci. A przy kominku łatwo się oparzyć. A dzieci można nie dopilnować, biegają wszędzie i wszystko chcą dotknąć.
Marylka88

Dołączenie: Czw Kwi 14, 2016 12:43 am

Postprzez ola88 » Śro Mar 22, 2017 3:15 pm

pewnie , że tak również mnie kusi taki kominek zamontować, Tylko taki z płaszczem wodnym .
W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.
Awatar użytkownika
ola88

Dołączenie: Sob Mar 18, 2017 7:54 pm

Postprzez martynaly1991 » Śro Mar 22, 2017 8:50 pm

Również uważam , że kominek to świetna sprawa do domu . Jest przepiękny , daje taką niesamowitą atmosferę . Sama mam kominek w domu .
martynaly1991

Dołączenie: Śro Mar 22, 2017 8:49 pm

Postprzez szarlotta » Pią Mar 24, 2017 9:00 am

Kominek w domu fajna rzecz, też bym kiedyś chciała mieć, jest bardzo klimatyczny
szarlotta

Dołączenie: Śro Mar 05, 2014 2:31 pm

Postprzez Besyn » Czw Mar 30, 2017 4:46 pm

Witam! A macie może jakąś sprawdzoną firmę wykonującą drzwiczki do kominków na zamówienie? Moje się niestety nie domykają, coś się zepsuło, poza tym są już brudne i pomyślałem, że kupię nowe. Znalazłem dotąd coś takiego: http://drzwiczki-kominkowe.eu/ Co o tym sądzicie, chyba, że macie coś lepszego?
Besyn

Dołączenie: Wto Mar 28, 2017 5:11 pm

Postprzez Gwade » Czw Mar 30, 2017 7:00 pm

Kominek to super sprawa, sam posiadam a w zimie to skarb!
Gwade

Dołączenie: Śro Mar 29, 2017 10:49 pm

Postprzez kajjak77 » Czw Mar 30, 2017 7:18 pm

Zauważyłeś, że twój dach przecieka ale nie wiesz gdzie? Niestety ale szukanie przecieków w dachu na własną rękę to trudne zadanie Na szczęście firma Protek zna się na tym jak mało kto i w razie potrzeby potrafi znaleźć i osunąć taki przeciek w kilka chwil!
kajjak77

Dołączenie: Wto Mar 28, 2017 4:29 pm

Postprzez ginowij » Pon Kwi 03, 2017 2:35 pm

Potwierdzam, kominki są super. W zimę nie trzeba martwić się o temperature w domu tylko wcześniej należy zadbać o zapas drewna.
ginowij

Dołączenie: Pon Kwi 03, 2017 2:14 pm

Następna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: aniel56, Google [Bot] oraz 6 gości