Ciekawa aranzacja biura - co wy o tym myslicie?

Re: Ciekawa aranzacja biura - co wy o tym myslicie?

Postprzez Kraupe » Pon Maj 22, 2017 9:07 am

Moim zdaniem trzeba w takich sprawach udać się do specjalisty. Profesjonalne firmy na pewno coś zaradzą na odpowiednią aranżację biuro dostosowaną do jego charakterystyki.
Kraupe

Dołączenie: Pon Maj 22, 2017 9:03 am

Postprzez szarlotta » Pon Maj 22, 2017 12:18 pm

Aranżacje biura mają być praktycznie, a nie ciekawe
szarlotta

Dołączenie: Śro Mar 05, 2014 2:31 pm

Postprzez aruna » Pią Cze 02, 2017 4:05 pm

Jeżeli o mnie o chodzi, to mając za sobą kilkunastoletnią praktykę w biznesie, mogę Wam napisać, że warto zadbać o firmową siedzibę. W końcu biuro to nasza wizytówka, którą odwiedzają klienci, kontrahenci, tam na co dzień przebywają nasi pracownicy. Ja prowadzę z żoną biuro architektoniczne we Wrocławiu i jakiś czas temu przeprowadziliśmy się bliżej centrum. Dzięki temu mamy siedzibę w bardziej reprezentacyjnej okolicy i lepsze połączenie z różnymi częściami miasta. Jakby któryś z forumowiczów, zwłaszcza z Dolnego Śląska, był zainteresowany, to podsyłam link do strony dewelopera który stawia biurowce we Wrocku - https://vantage-sa.pl/inwestycje/biurowe.html
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez moarch555 » Wto Cze 13, 2017 3:31 pm

CIekawe aranżacje robią MO Architekci z Poznania - znajdź ich i sam się przekonaj :P
moarch555

Dołączenie: Wto Cze 13, 2017 3:29 pm

Postprzez Olaffowy3 » Wto Sie 01, 2017 12:53 pm

Ja w sumie w moim biurze postawiłem na elegancje i prostote. Nie zapominają przy tym o wygodzie pracowników. Chce żeby przynajmniej meble sprawiały, że chce sie wracać do pracy :P Obowiązkowo również musicie zadbać o napoje dla pracowników. Dobrym rozwiązaniem sa dystrybutory wody od https://yazamco.com.pl/dystrybutory-wody.html . Macie na miejscu od razu zimną, gazowaną lub nie wodę. Również wygodnie od razu nalejecie sobie wrzątek na kawe lub herbate
Olaffowy3

Dołączenie: Wto Maj 16, 2017 8:17 pm

Postprzez panorama » Śro Sie 02, 2017 11:58 am

Podobają mi się nowoczesne aranżacje, takie przeszklone.
panorama

Dołączenie: Pon Gru 22, 2014 4:49 pm

Postprzez ravel » Nie Sie 27, 2017 2:42 am

Ciekawym rozwiązaniem są aukcje typu https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/M ... enia/Meble gdzie można kupic wyposażenie np. do baru, restauracji, apteki, czy biura w przystępniejszych cenach. Serwis Aukcje EFL oferuje też licytacje samochodów poleasingowych i poflotowych, komputerów, różnego rodzaju maszyn. To bardzo dobre rozwiązanie.
ravel

Dołączenie: Pią Gru 11, 2015 6:27 pm

Postprzez Sisi » Nie Sie 27, 2017 11:32 am

Może warto postawić na oryginalne meble w biurze? Możecie poczytać tutaj: http://www.zaspa24.pl/gdzie-kupic-meble ... w-gdansku/ - -te podpowiedzi ułatwią Wam znalezienie designerskich mebli.
Sisi

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:12 am

Postprzez Krystian686 » Nie Sie 27, 2017 12:27 pm

Najlepiej to dobrze przemyśleć żeby potem nie żałować wyboru. Wziąć sobie wszystkie za i przeciw i to jakoś sensownie skonfrontować :). A jeszcze lepiej wspomóc wybór jakimiś bardziej specjalistycznymi źródłami niż forum internetowe ^^.
Krystian686

Dołączenie: Pią Sie 25, 2017 12:32 pm

Postprzez Sisi » Nie Sie 27, 2017 2:09 pm

Co kilkanaście pomysłów to nie jeden;-)
Sisi

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:12 am

Poprzednia

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: janbouchra9 oraz 15 gości